Grzegorz Głuszcz to kolejny influencer, który zdecydował się dołączyć do świata freaków. Swoją ostatnią walkę stoczył na siódmej edycji Prime MMA. Kim jest Grzegorz Głuszcz? Ile lat ma Grzegorz Głuszcz? Z kim zawalczy Grzegorz Głuszcz? Tego i wiele więcej dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Grzegorz Hellboy Głuszcz?

Kim jest Grzegorz Głuszcz? Kto to Grzegorz Głuszcz? Grzegorz Hellboy Głuszcz to influencer, uczestnik programu Hotel Paradise oraz były trener personalny. Z jego bio na Instagramie możemy się również dowiedzieć, że jest on włodarzem organizacji MMA Vip.

W październiku 2023 roku Grzegorz Głuszcz zadebiutował w formule MMA w federacji Prime Show MMA. Jego walka odbyła się 21 października w Toruniu na gali Prime MMA 6.

Grzegorz Głuszcz wiek

Ile lat ma Grzegorz Głuszcz? Hellboy aktualnie ma obecnie 25 lat.

Grzegorz Głuszcz wzrost

Dokładny wzrost Hellboya powinniśmy poznać przy okazji jego debiutu w MMA. Jednak już teraz wiadomo, że Grzegorz Głuszcz ma powyżej 180 centymetrów wzrostu.

Grzegorz Głuszcz waga

Ile waży Grzegorz Głuszcz? Wagę influencera poznaliśmy na oficjalnym ważeniu przed Prime MMA 7. Grzegorz Głuszcz waży 95 kilogramów.

Hellboy rekord

Grzegorz Głuszcz stoczył jak na razie tylko jedną walkę.

Rekord Boks (w małych rękawicach): 0-1

Hellboy Prime MMA

We wrześniu 2023 roku Grzegorz Hellboy Głuszcz został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji Prime Show MMA. Głuszcz zadebiutował w tej federacji 21 października na gali Prime MMA 6 w Toruniu.

Hellboy vs Ambro

Grzegorz Głuszcz w debiucie w MMA miał zmierzyć się z Dawidem Ambro Ambroziakiem. Ostatecznie jednak doszło do walki 2 vs 2, w której Hellboy był w parze z Alexem "The Bestią" Kiranem, a Ambro z Dominikiem Skowyrą. Starcie zakończyło się wygraną pary Ambro - Skowyra.

Finalnie do walki 1 na 1 pomiędzy Ambro a Głuszczem doszło na gali Prime MMA 7 13 stycznia 2024 roku w Koszalinie. Walka potrwała pełen dystans i wygrał ją Ambro.

Grzegorz Hellboy Głuszcz Hotel Paradise

W 2022 roku Grzegorz Głuszcz wziął udział w szóstej edycji Hotelu Paradise. Meżczyzna odpadł w 45 odcinku, jednak powrócił w 51 i ostatecznie wraz z Magdaleną Gałdą zajął drugie miejsce.

Grzegorz Głuszcz został zaproszony również do edycji Hotel Paradise All Stars, której emisja odbyła się latem 2023 roku. Hellboy był obecny w programie przez wszystkie odcinki i razem z Julią Skrodzką doszedł do finału. Jego programowa partnerka rzuciła jednak kulą na polu 100 tysięcy złotych, przez sama zgarnęła główną nagrodę, natomiast Głuszcz odszedł z niczym.

Grzegorz Hellboy Głuszcz Instagram

Grzegorz Głuszcz jak każdy influencer posiada konto na Instagramie. Można go znaleźć na tej platformie pod nickiem @grzegorz_hellboy_gluszcz, a jego poczynania śledzi blisko 130 tysięcy obserwujących.


Z czego znany jest Grzegorz Hellboy Głuszcz? 
Grzegorz Głuszcz znany jest przede wszystkim z występu w programie Hotel Paradise.
Ile lat ma Grzegorz Hellboy Głuszcz? 
Grzegorz Głuszcz ma 25 lat.