Hecman to kolejny z bohaterów gali Prime Show MMA. Co wiadomo o mężczyźnie, który był czołowym zadymiarzem, jeśli chodzi o konferencje przed pierwszą galą Prime Show MMA?

Kim jest Hecman?

Kim jest Hecman? Kto to Hecman? Z pewnością wielu kibiców zadawało sobie takie pytania, gdy zauważyło pseudonim mężczyzny na karcie walk gali Prime Show MMA. Hecman pracuje na siłowni i zajmuje się grafiką komputerową. Szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik gal Punchdown, czyli pojedynków, podczas których zawodnicy wzajemnie częstują się uderzeniami z otwartej dłoni.

Zobacz także - karta walk gali Prime Show MMA

Przy okazji Punchdown dowiedzieliśmy się, że Hecman pochodzi z Poznania. W przeszłości trenował lekkoatletykę, a konkretnie rzut dyskiem.

Hecman imię i nazwisko

Hecman to oczywiście pseudonim zawodnika Prime Show MMA. Jak nazywa się Hecman? Imię i nazwisko mężczyzny to Jakub Rygiel.

Hecman wiek

Ile lat ma Hecman? Jeśli chodzi o wiek, mężczyzna ma 23 lata.

Hecman wzrost

Wzrost Hecmana to 197 centymetrów. Trzeba przyznać, że zawodnik Prime Show MMA dysponuje naprawdę imponującymi warunkami fizycznymi.

 

 

Hecman waga

Ile waży Hecman? O tym przekonaliśmy się na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Prime Show MMA. Mężczyzna podczas startów w Punchdown ważył około 140 kilogramów. Natomiast na ważeniu przed Prime Show MMA wniósł na wagę ponad 160 kilogramów.

Hecman Punchdown

Hecman szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik gal Punchdown, gdzie brał udział w kilku edycjach i radził sobie ze zmiennym szczęściem. Zyskał jednak popularność dzięki swoim występom i sposobie bycia, dzięki czemu mógł liczyć choćby na angaż w Prime Show MMA.

Zobacz także - typy na Punchdown

Hecman Prime Show MMA

O tym, że Hecman zawalczy na Prime Show MMA, dowiedzieliśmy się w 2022 roku. Jak się okazało, organizatorzy przygotowali jego pojedynek na pierwszą galę nowej federacji na polskim rynku typu freak fight.

Hecman MMA

Dla Hecmana występ na Prime Show MMA był debiutem w formule MMA. O tym, czy Hecman posiada przeszłość w sportach walki, jeśli chodzi o MMA, nie wiadomo było zbyt wiele. Przeszłość w sportach lekkoatletycznych z pewnością daje mu spore podstawy do tego, żeby prezentować się co najmniej nieźle w nowej dyscyplinie na tle innych freakfightowych zawodników.

Hecman walka

Trzeba przyznać, że Hecman robił wszystko, żeby jego walka była odpowiednio wypromowana. Rywalem Hecmana na Prime Show MMA był Ztrolowany, którego kibice mogli kojarzyć z pierwszych gal FAME MMA. Debiut nie okazał się dla Hecmana pozytywny, gdyż przegrał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

Hecman Instagram

Hecman na Instagramie udziela się pod nazwą "hecman_official". Jego konto na tym portalu społecznościowym obserwuje blisko 50 tysięcy użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Hecman?
Hecman to Jakub Rygiel. Z czego znany jest Hecman? Hecman szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik gal Punchdown.