Pozostałe walki Prime Show MMA 7

Pierwsza gala freak-fightowa w tym roku trwa. W jednym z pojedynków na Prime MMA 7 doszło do głośnego rewanżu w formule MMA. Zmierzyli się w nim Michał "Bagieta" Gorzelańczyk i Jan "Jaś" Kapela. Kto wygrał walkę Bagieta vs Jaś Kapela na Prime MMA 7?

Bagieta vs Jaś Kapela wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Bagieta vs Jaś Kapela, przekonaliśmy się w sobotę 13 stycznia 2024 roku. W pierwszym ich pojedynku na gali Prime Show MMA 5 lepiej zaprezentował się "Bagieta", który pokonał lewicowego aktywistę po drugiej rundzie, gdyż Kapela nie był zdolny kontynuować walki. Rekord streamera i członka Xayoo Industries w formule MMA przed tym starciem to nieskazitelne 4-0.

Galę Prime MMA 7 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantuje bonus powitalny do 335 PLN, w tym darmowe 20 PLN. Wszystkie promocje nie wymagają obrotu!

Jaś Kapela zdecydowanie nie ma takiej smykałki do sportów walki co "Bagieta". O ile w pierwszym starciu przeciwko Ziemowitowi Kossakowskiemu zaskoczył wszystkich, wygrywając z dziennikarzem, o tyle w kolejnych był obijany przez Gorzelańczyka oraz Konrada Skolimowskiego.

Michał "Bagieta" Gorzelańczyk pokonał Jana "Jasia" Kapelę przez jednogłośną decyzję sędziów.