Kaczor BRS to nowa twarz w świecie freak fightów. Jego debiutancka walka odbyła się na Prime MMA 8, natomiast jego kolejne starcie miało znaleźć się na karcie walk FAME MMA 21. Tak się jednak nie stało. Już teraz sprawdźcie, kim jest Kaczor BRS!

Kim jest Kaczor BRS?

Kto to Kaczor BRS? Kaczor BRS to postać znana przede wszystkim w polskim środowisku rapowym. Mężczyzna słynie z dosyć kontrowersyjnych teledysków swoich utworów. Niektóre z nich były nawet z tego względu usuwane. Co ciekawe, piosenki rapera zyskują nawet kilka milionów wyświetleń na platformie YouTube.

Zawodnik Prime MMA tworzył swoje utwory w kolaboracjach z takim osobami jak Major SPZ, Fazi czy też Rogal DDL. Jego najnowszy kawałek nosi tytuł "TRZASKI".

Kaczor BRS imię i nazwisko

Kaczor BRS to oczywiście pseudonim nowego nabytku Prime Show MMA. Jego imię i nazwisko to Maciej Kaczmar.

Kaczor BRS skąd jest

Jak się okazuje, raper i nowy zawodnik Prime MMA pochodzi z Przemyśla.

Kaczor BRS wiek

Ile lat ma Kaczor BRS? Aktualnie Kaczor ma 34 lata.

Kaczor BRS wzrost

Ile mierzy Kaczor BRS? Kaczor BRS ma 183 centymetry wzrostu.

Kaczor BRS waga

Wagę Kaczora BRS poznaliśmy podczas oficjalnego ważenia przed galą Prime MMA 8. Kaczor BRS waży 76 kilogramów

Kaczor BRS rekord

Do tej pory Kaczor BRS stoczył tylko jedną wygraną walkę. Jego rekord wynosi zatem 1-0.

Rekord niestandardowe zasady: 1-0

Kaczor BRS walka

Z racji swojej roli w show-biznesie, wiele osób oczekiwało, że Kaczmar pojawi się we freak fightach, choć oczywiście nie było wiadome, w jakiej federacji. Finalnie, swoją debiutancką walkę Kaczor BRS odbył podczas ósmej gali Prime MMA.

Kaczor BRS FAME MMA

7 maja 2024 roku federacja FAME MMA ogłosiła, że Kaczor BRS zawalczy na gali FAME MMA 21. Wydarzenie to odbyło się 18 maja w Gliwicach. Rywalem Kaczora miał być Hejter.

Do walki jednak nie doszło. Kaczor BRS pojawił się bowiem na gali w stanie upojenia alkoholowego, przez co nie został dopuszczony do walki.

Kaczor BRS Prime MMA

Pojawienie się Kaczora BRS w zestawieniach na wydarzenie Prime Show MMA 8 było sporym zaskoczeniem, jednak widzowie docenili jego "poddymianie" podczas konferencji. Jego pierwsza walka w federacji odbyła się 13 kwietnia 2024 roku.

Kaczor BRS Jaś Kapela

Pierwsza walka Kaczora BRS odbyła się z Jasiem Kapelą. Pojedynek w pierwszej rundzie przebiegał na zasadach MMA, a w drugiej w K-1. Kaczor zdominował Kapelę w obu odsłonach i ostatecznie wygrał w drugiej rundzie przez TKO.

Kaczor BRS areszt

W połowie czerwca 2018 roku Kaczor BRS został aresztowany przez policję. Po odsiadce trwającej 3 miesiące udało mu się opuścić areszt śledczy w Rzeszowie. Do tej pory natomiast nie przedstawiono oficjalnego powodu, przez który trafił on za kratki.

Kaczor BRS afera

W lipcu 2019 roku Peter z Gangu PP opublikował diss skierowany w stronę Kaczora BRS. Zarzucono mu w nim między innymi kłamstwo i bycie obłudnym. Jego odpowiedź pojawiła się nieco później ze względu na jego pobyt na odwyku. Wówczas powstał kawałek o nazwie "Pogrzeb", który odniósł się do dissa. Co więcej, na ten temat raper postanowił się również wypowiedzieć.

Już w styczniu miał ukazać się diss na mnie, po czym zostało ustalone, że nie publikujemy na siebie żadnego materiału obrażającego nasze osoby i rozchodzimy się własnymi ścieżkami. Jak widać jednak, podczas mojego pobytu na terapii w lipcu komuś puściły zawory i owy śmiałek Peterek z Gangu PP postanowił wylać na mnie swoje ochłapy w celu wypromowania swojej osoby.

Nim jednak doszło do publikacji "Pogrzebu" pod domem rapera pojawiła się ekipa Gangu PP z maczetami i całą masą wyzwisk. Finalne przegoniła ich mama mężczyzny. W 2021 roku BRS opublikował nagranie, na którym stoi pod zakładem karnym i rzuca stek przekleństw w stronę muru, a materiał kończy się zdjęciem pobitego Petera. Pod koniec tego samego roku Gang PP wrzucił nagranie, na którym Kaczor rzekomo dzwoni do Petera i przeprasza go za swoje zachowanie.

Kaczor BRS Instagram

Nowy nabytek organizacji Prime Show MMA prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @kaczor_brs_popalone_styki. Na ten moment udało mu się zgromadzić 51,5 tysięcy obserwujących.


Kim jest Kaczor BRS?
Kaczor BRS to raper oraz zawodnik Prime MMA.
Jak nazywa się Kaczor BRS?
Kaczor BRS to w rzeczywistości Maciej Kaczmar.