Mariusz Sobczak to kolejna z osób, która zdecydowała się na udział we freak fightach. Znalazł się on również na karcie walk Clout MMA 2. Co wiadomo o Super Mario? Kto to Super Mario?

Kim jest Super Mario?

Kim jest Mariusz Sobczak - zapytał zapewne niemal każdy oglądający konferencję przed drugą galą High League. Wówczas okazało się bowiem, że Mariusz "Super Mario" Sobczak wystąpi w pierwszej walce tej gali. W sieci i na mediach społecznościowych można natknąć się na informacje, według których Sobczak to trener personalny i trener fitness. Aktualnie Super Mario jest zawodnikiem Clout MMA.

Super Mario wiek

Jeśli chodzi o wiek, mężczyzna urodził się w 1988 roku, a więc ma 35 lat.

Super Mario wzrost

Wzrost Super Mario nie jest jego najmocniejszą stroną. Mężczyzna ma bowiem zaledwie 168 centymetrów wzrostu.

Super Mario waga

Waga Super Mario oscyluje w okolicach 90 kilogramów.

Super Mario walka

Rywalem Sobczaka w debiutanckiej walce w MMA miał być Konrad Karwat, utytułowany polski strongman, który postanowił porzucić sporty siłowe i poświęcić się treningom MMA. Walka Sobczak vs Karwat miała otworzyć kartę walk High League 2. Do walki jednak nie doszło z powodu kontuzji Super Mario.

Super Mario MMA

Super Mario MMA, czyli jak długo mężczyzna trenuje mieszane sporty walki? Biorąc pod uwagę, że miał on zawalczyć już 2 lutego 2022 roku na High League 2, można wnioskować, że staż treningowy Super Mario przekroczył już rok.

Super Mario High League

O występie Sobczaka na High League dowiedzieliśmy się na pierwszej konferencji przed drugą galą High League. Wówczas niewiele osób wiedziało, kim jest Super Mario, jednak wraz z kolejnymi wywiadami czy konferencjami z pewnością dowiedzieliśmy się o mężczyźnie znacznie więcej. Jego przeciwnikiem miał być Konrad Karwat, jednak Super Mario musiał wycofać się z walki przez kontuzję.

Super Mario Clout MMA

Po nieudanej przygodzie w High League Sobczak podpisał kontrakt z Clout MMA. Super Mario wystąpił na Clout MMA 1 już 5 sierpnia w Warszawie. Jego rywalem był Kacper "Ludwiczek" Bociański. Pojedynek ten portwał pełen dystans i to Super Mario zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Super Mario vs Skrzypas

Super Mario wystąpił również na drugiej gali Clout MMA. W swojej kolejnej walce zmierzył się ze znanym z TikToka Błażejem "Skrzypasem" Skrzypkiem. Mimo tego, że dla Skrzypasa był to debiut, to według bukmacherów właśnie on jest faworytem tego starcia. Te przypuszczenia potwierdziły się w klatce, bowiem Skrzypas wygrał w drugiej rundzie przez poddanie.

Super Mario trener

Super Mario to trener personalny i trener fitness. Biorąc pod uwagę informacje dostępne na jego profilach społecznościowych, prowadzi zajęcia fitness czy treningi siłowe na terenie Łodzi i okolic.

Super Mario boks

Jedną z usług, jaką swoim klientom oferuje Sobczak, jest także trening bokserski. Kto wie, może mężczyzna zaskoczy nas dobrymi umiejętnościami stójkowymi na galach Clout MMA?

Super Mario Tik Tok

Super Mario udziela się na platformie Tik Tok pod nazwą @supermariotrener. Mężczyzna zamieszcza tam między innymi nagrania z treningów. Jak na razie Super Mario na Tik Toku zgromadził blisko 8 milionów polubień.

Super Mario Instagram

Na Instagramie Super Mario posiada konto pod nazwą @supermariotrener. Aktualnie zgromadził na swoim profilu 52 tysiące obserwujących.


Jak brzmi pseudonim Mariusza Sobczaka?
Mariusz Sobczak znany jest jako Super Mario.
Ile lat ma Super Mario?
Mężczyzna urodził się w 1988 roku, a więc ma 35 lat.