Mariusz Sobczak to kolejny z zawodników, którego szersza publiczność poznała przy okazji gali High League 2. Co wiadomo o Super Mario?

Kim jest Mariusz Sobczak?

Kim jest Mariusz Sobczak – zapytał zapewne niemal każdy oglądający konferencję przed drugą galą High League. Wówczas okazało się bowiem, że Mariusz „Super Mario” Sobczak wystąpi w pierwszej walce tej gali. W sieci i na mediach społecznościowych można natknąć się na informacje, według których Sobczak to trener personalny i trener fitness.

Mariusz Sobczak wiek

Jeśli chodzi o wiek, mężczyzna urodził się w 1988 roku.

Mariusz Sobczak wzrost, waga

Wzrost i waga Sobczaka zostały podane na oficjalnej stronie federacji High League. Z dostępnych tam informacji dowiadujemy się, że Super Mario mierzy 168 centymetrów, z kolei waży około 92 kilogramów.

 

 

Mariusz Sobczak trener

Sobczak to trener personalny i fitness. Biorąc pod uwagę informacje dostępne na jego profilach społecznościowych, prowadzi zajęcia fitness czy treningi siłowe na terenie Łodzi i okolic.

Mariusz Sobczak boks

Jedną z usług, jaką swoim klientom oferuje Sobczak, jest także trening bokserski. Kto wie, może mężczyzna zaskoczy nas dobrymi umiejętnościami stójkowymi na galach High League?

Mariusz Sobczak High League

O występie Sobczaka na High League dowiedzieliśmy się na pierwszej konferencji przed drugą galą High League. Wówczas niewiele osób wiedziało, kim jest Super Mario, jednak wraz z kolejnymi wywiadami czy konferencjami z pewnością dowiedzieliśmy się o mężczyźnie znacznie więcej, niż to, co było dostępne na jego temat w sieci – czyli niewiele.

Mariusz Sobczak walka

Rywalem Sobczaka w debiutanckiej walce w MMA i High League miał być Konrad Karwat, utytułowany polski strongman, który postanowił porzucić sporty siłowe i poświęcić się treningom MMA. Walka Sobczak vs Karwat miała otworzyć kartę walk drugiej gali High League.

Ale nie otworzyła. Sobczak nabawił się bowiem kontuzji tuż przed galą i wypadł z karty walk.

Mariusz Sobczak MMA

W debiutanckiej walce w MMA Sobczak nie był przez bukmacherów uznawany za faworyta. Zakłady bukmacherskie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), oficjalny sponsor gali High League, zdecydowanego faworyta widziały w jego przeciwniku. Ostatecznie nie przekonaliśmy się, kto okazał się górą w starciu Super Mario vs Karwat, gdyż do pojedynku nie doszło.

Mariusz Sobczak Tik Tok

Sobczak udziela się na platformie Tik Tok pod nazwą „supermariotrener”. Mężczyzna zamieszcza tam między innymi nagrania z treningów.

Mariusz Sobczak Instagram

Na Instagramie Sobczak posiada konto pod nazwą „supermariotrener”. Patrząc na pozostałych zawodników gali High League, nie jest szczególnie popularny na tym serwisie, jednak z pewnością występ na tak medialnej gali pomógłby mu w rozruszaniu profilów na social mediach.


Mariusz Sobczak znany jest jako Super Mario.
Mężczyzna urodził się w 1988 roku.