Ludwiczek z kanału Top Top News, czyli… najbardziej niespodziewany debiut dziennikarski tego roku. Kim jest dziennikarz, który zasłynął nietypowymi wywiadami przy okazji gal FAME MMA?

Kim jest Ludwiczek?

Tak naprawdę o mężczyźnie wiadomo tyle, co nic. Jak na razie dowiedzieliśmy się o nim tyle, co sam przyznał w wywiadach. Zdradził więc między innymi to, że od dawna śledził FAME MMA, a możliwość przeprowadzania wywiadów z zawodnikami czy włodarzami to dla niego duża sprawa. Niewiele wiemy o jego doświadczeniu czy innych aspektach życia prywatnego Ludwiczka z kanału Top Top News.

Biorąc pod uwagę fakt, w jak błyskawicznym tempie rośnie jego popularność, z pewnością lada chwila dowiemy się znacznie więcej, jeśli chodzi o to, kim jest Ludwiczek.

Ludwiczek imię i nazwisko

Jak ma na imię Ludwiczek i czy… Ludwik? Jak przyznał, jest to tylko i wyłącznie pseudonim, wynikający z jego podobieństwa do autora znanej kreskówki. Prawdziwe dane dziennikarza jeszcze nie są znane. W jednym z wywiadów przedstawił się jako Kacper, jednak trudno oszacować, czy mówił to na serio, czy był to żart w jego stylu.

Ludwiczek wiek, waga, wzrost

Ile Ludwiczek ma lat? Jeśli chodzi o wiek, Ludwiczek zdradził, że ma 21 lat. Wspomniał też o swojej wadze, która rzekomo ma wynosić 100 kilogramów, choć podobnie jak w przypadku imienia, również tym razem należy brać poprawkę na to, że mógł żartować.

Jeśli chodzi o wzrost, Ludwiczek przyznał, że mierzy 163 centymetry.

Ludwiczek Top Top News

Ludwiczek Top Top News, czyli tutaj wszystko się zaczęło. Przy okazji gali FAME MMA 11 zaczął wrzucać wywiady na kanał Top Top News i błyskawicznie stał się gwiazdą internetu. Kanał w ciągu kilkudziesięciu godzin zgromadził 25 tysięcy subskrypcji, a przeprowadzane przez niego wywiady znakomicie się oglądały. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, jak dużo pozytywnych reakcji i komentarzy dostawał pod swoimi wywiadami. Ludzie zwracali uwagę na to, że to coś nowego i że Ludwiczek ma potencjał do zrobienia ciekawej kariery.

Sposób przeprowadzania przez niego wywiadów pochwalił między innymi Sylwester Wardęga, jeden z zawodników FAME MMA i weteran polskiego internetu.

Ludwiczek YouTube

Wywiady przeprowadzane przez Ludwiczka można śledzić na kanale Ludwiczek – Top Top News w serwisie YouTube. Jego popularność na tym portalu rośnie w błyskawicznym tempie. W kilka dni zgromadził ponad 70 tysięcy subskrypcji, startując od zera. Ludzie docenili więc, że Ludwiczek na YouTube jest wyjątkową postacią, która dodała sporo świeżości i kolorytu, jeśli chodzi o wywiady z zawodnikami z FAME MMA.

Ludwiczek dziennikarz

Ludwiczek dziennikarz, czyli kandydat na Najlepszego Polskiego Dziennikarza. Niektórzy zwracają uwagę na to, że tak spektakularnego debiutu nie zanotowała prawdopodobnie nawet Monika Laskowska, czyli Najlepsza Polska Dziennikarka. Czy Ludwiczek faktycznie przebije dokonania koleżanki z branży? Z pewnością ma potencjał do tego, żeby tak się stało.

Zobacz także – kim jest Monika Laskowska, Najlepsza Polska Dziennikarka?

Ludwiczek FAME MMA

Ludwiczek popularność zyskał przy okazji wywiadów przed galą FAME MMA 11. Wówczas przeprowadził rozmowy z takimi zawodnikami, jak Wardęga, bracia Malczyńscy, Miły Pan, Kacper Błoński i inni. Ludwiczek zasłynął z wybuchowego śmiechu, wyszukanych żartów i celowego przekręcenia słów. Do klasyka przeszło już nazwanie Popo „PrzedPrzed” czy szereg innych sytuacyjnych żartów, którymi podbił serca zarówno zawodników FAME MMA, jak i widzów kanału Top Top News.

Ludwiczek walka

Wojtek Gola, jeden z włodarzy FAME MMA, zapytał w wywiadzie Ludwiczka o to, czy… nie chciałby zawalczyć w MMA. Podobne pytanie zadał mu Boxdel. Biorąc pod uwagę tempo, w jakim rośnie rozpoznawalność dziennikarza, kto wie, czy lada chwila faktycznie nie zawalczy on w pojedynku na zasadach MMA. Jedno jest pewne – konferencje z jego udziałem byłyby hitowe!

Ludwiczek Instagram

Czy Ludwiczek ma Instagrama? Być może tak. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że niewiele wiadomo na jego temat, również zlokalizowanie jego konta na Instagramie jest jak na razie utrudnione. Czekamy na kolejne wywiady, żeby dowiedzieć się o nim więcej!

Czy Ludwiczek ma na imię… Ludwiczek? Nie, jest to pseudonim nawiązujący do bohatera słynnej kreskówki. Gdzie można obejrzeć wywiady Ludwiczka? Ludwiczek swoje rozmowy publikuje na kanale Top Top News na YouTube.