Ludwiczek z kanału Top Top News, czyli… najbardziej niespodziewany debiut dziennikarski tego roku. Kim jest dziennikarz, który zasłynął nietypowymi wywiadami przy okazji gal FAME MMA?

Kim jest Ludwiczek?

Tak naprawdę o mężczyźnie wiadomo tyle, co nic. Jak na razie dowiedzieliśmy się o nim tyle, co sam przyznał w wywiadach. Zdradził więc między innymi to, że od dawna śledził FAME MMA, a możliwość przeprowadzania wywiadów z zawodnikami czy włodarzami to dla niego duża sprawa. Niewiele wiemy o jego doświadczeniu czy innych aspektach życia prywatnego Ludwiczka z kanału Top Top News.

Biorąc pod uwagę fakt, w jak błyskawicznym tempie rośnie jego popularność, z pewnością lada chwila dowiemy się znacznie więcej, jeśli chodzi o to, kim jest Ludwiczek.

Ludwiczek imię i nazwisko

Jak ma na imię Ludwiczek i czy… Ludwik? Jak przyznał, jest to tylko i wyłącznie pseudonim, wynikający z jego podobieństwa do autora znanej kreskówki. Prawdziwe imię i nazwisko dziennikarza to Kacper Bociański.

Ludwiczek wiek

Ile Ludwiczek ma lat? Jeśli chodzi o wiek, Ludwiczek zdradził, że ma 21 lat.

Ludwiczek waga

Wspomniał też o swojej wadze, która rzekomo ma wynosić 100 kilogramów, choć podobnie jak w przypadku imienia, również tym razem należy brać poprawkę na to, że mógł żartować.

Ludwiczek wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Ludwiczek przyznał, że mierzy 163 centymetry.

 

 

Ludwiczek Top Top News

Ludwiczek Top Top News, czyli tutaj wszystko się zaczęło. Przy okazji gali FAME MMA 11 zaczął wrzucać wywiady na kanał Top Top News i błyskawicznie stał się gwiazdą internetu. Kanał w ciągu kilkudziesięciu godzin zgromadził 25 tysięcy subskrypcji, a przeprowadzane przez niego wywiady znakomicie się oglądały. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, jak dużo pozytywnych reakcji i komentarzy dostawał pod swoimi wywiadami. Ludzie zwracali uwagę na to, że to coś nowego i że Ludwiczek ma potencjał do zrobienia ciekawej kariery.

Sposób przeprowadzania przez niego wywiadów pochwalił między innymi Sylwester Wardęga, jeden z zawodników FAME MMA i weteran polskiego internetu.

Ludwiczek YouTube

Wywiady przeprowadzane przez Ludwiczka można śledzić na kanale Ludwiczek – Top Top News w serwisie YouTube. Jego popularność na tym portalu rośnie w błyskawicznym tempie. W kilka dni zgromadził ponad 70 tysięcy subskrypcji, startując od zera. Ludzie docenili więc, że Ludwiczek na YouTube jest wyjątkową postacią, która dodała sporo świeżości i kolorytu, jeśli chodzi o wywiady z zawodnikami z FAME MMA.

Ludwiczek dziennikarz

Ludwiczek dziennikarz, czyli kandydat na Najlepszego Polskiego Dziennikarza. Niektórzy zwracają uwagę na to, że tak spektakularnego debiutu nie zanotowała prawdopodobnie nawet Monika Laskowska, czyli Najlepsza Polska Dziennikarka. Czy Ludwiczek faktycznie przebije dokonania koleżanki z branży? Z pewnością ma potencjał do tego, żeby tak się stało.

Zobacz także – kim jest Monika Laskowska, Najlepsza Polska Dziennikarka?

Ludwiczek FAME MMA

Ludwiczek popularność zyskał przy okazji wywiadów przed galą FAME MMA 11. Wówczas przeprowadził rozmowy z takimi zawodnikami, jak Wardęga, bracia Malczyńscy, Miły Pan, Kacper Błoński i inni. Ludwiczek zasłynął z wybuchowego śmiechu, wyszukanych żartów i celowego przekręcenia słów. Do klasyka przeszło już nazwanie Popo „PrzedPrzed” czy szereg innych sytuacyjnych żartów, którymi podbił serca zarówno zawodników FAME MMA, jak i widzów kanału Top Top News.

Ludwiczek walka

Wojtek Gola, jeden z włodarzy FAME MMA, zapytał w wywiadzie Ludwiczka o to, czy… nie chciałby zawalczyć w MMA. Podobne pytanie zadał mu Boxdel. Biorąc pod uwagę tempo, w jakim rośnie rozpoznawalność dziennikarza, było tylko kwestią czasu pojawienia się Ludwiczka w oktagonie. Jedno jest pewne – konferencje z jego udziałem będą hitowe!

Ludwiczek High League

Wiele osób kojarzyło Ludwiczka głównie z wywiadów po galach FAME MMA. Jak się okazało jego debiut w sportach walki odbędzie się w konkurencyjnej federacji High League. Na szóstej edycji 18 marca zmierzy się z Dariuszem „Daro Lew” Kaźmierczukiem. Pomimo faktu, że „Daro Lew” ma ujemny rekord, raczej powinien sobie poradzić z mało doświadczonym Ludwiczkiem. Jednak jak zwykle zweryfikuje to klatka!

Kto wygrał walkę Ludwiczek vs Daro Lew na High League 6?

Ludwiczek Instagram

Czy Ludwiczek ma Instagrama? Jak większość rozpoznawalnych osób w środowisku internetowym, byłoby to niespotykane, gdyby Ludwiczek stronił od założenia najpopularniejszego social medium na świecie. Profil Ludwiczka można znaleźć pod nazwą @ludwiczek_top. Obserwuje go ponad 35 tysięcy osób.


Nie, jest to pseudonim nawiązujący do bohatera słynnej kreskówki. Gdzie można obejrzeć wywiady Ludwiczka? Ludwiczek swoje rozmowy publikuje na kanale Top Top News na YouTube.