Skrzypas to kolejny debiutant, który swoją pierwszą walkę stoczył podczas gali Clout MMA 2. Jego popularność wynika przede wszystkim z działalności w internecie. Kim właściwie jest Skrzypas i z czego dokładnie jest znany? Jak naprawdę nazywa się Skrzypas? Te i inne informacje dotyczące zawodnika poznanie w poniższym artykule!

Kim jest Skrzypas?

To pytanie mogło przewinąć się przez głowę niejednego z was. Nic dziwnego, gdyż nie należy on do topowych influencerów, jednak obserwuje go kilkadziesiąt tysięcy fanów. Jego postać w sieci wzięła się od filmik, które zaczął nagrywać. W publikowanych treściach mężczyzna pokazuje swoje treningi i to właśnie one przyciągnęły uwagę internautów.

Swoje treści video najczęściej zaczyna od ikonicznego już tekstu "jak tam chłopie?". Choć Instagram jest jego mocną stroną, to na platformie TikTok radzi sobie jeszcze lepiej gromadząc dziesiątki tysięcy fanów. Warto wspomnieć, że niektóre z jego publikacji mają nawet 1.8 miliona wyświetleń!

Skrzypas imię i nazwisko

Ważną kwestią jest oczywiście to, jak nazywa się Skrzypas. Jego imię i nazwisko to tak naprawdę Błażej Skrzypek.

Skrzypas wiek

Ile lat ma Skrzypas? Aktualnie nie ma dostępnych informacji w tym zakresie.

Skrzypas wzrost

Wiele osób zastanawia się, ile mierzy Skrzypas. Niestety, na ten moment brakuje dostępnych informacji na ten temat.

Skrzypas waga

Oficjalna waga Skrzypasa nie jest znana. Poznamy ją jednak na oficjalnym ważeniu, które odbędzie się przed galą Clout MMA 2 na płockiej Orlen Arenie, gdzie zawodnik zadebiutuje.

Skrzypas rekord

Skrzypas stoczył do tej pory tylko jedną wygraną walkę, a zatem jego rekord to 1-0.

Rekord MMA: 1-0

Skrzypas Clout MMA

Jeśli chodzi o udział Skrzypasa w gali Clout MMA 2, która odbyła się 28 października w sobotę, to został on ogłoszony 2 października 2023 roku.

Co ciekawe, jego udział w walce został bardzo dobrze przyjęty przez komentujących. Wielu z nich kibicuje Skrzypkowi w pokonaniu jego rywala. Wśród komentarzy pojawiły się takie odpowiedzi na jego debiut:

"Chłopie Gniewomir do Żuka już ławki montuje, cała wieś jedzie kibicować! Także zadaj ciosów co nie miara i wygraj"

"Chłopie obyś mi tam wygrał bo inaczej będę musiał innego idola szukać a tego nikt nie chce"

"Jazda chłopie. Brakuje tylko jakbyś dla beki wyszedł do jakiegoś numeru Super Mario xd"

Skrzypas vs Super Mario

Mężczyzna w swoim debiucie zmierzył się z Mariuszem "Super Mario" Sobczakiem podczas Clout MMA 2. Pojedynek ten wygrał Skrzypas w drugiej rundzie przez duszenie.

Skrzypas TikTok

Skrzypasa można znaleźć na TikToku, gdzie obserwuje go 65 tysięcy użytkowników. Publikuje swoje treści pod nazwą @skrzypassprzypas.


Jak nazywa się Skrzypas?
Skrzypas tak naprawdę nazywa się Błażej Skrzypek.
Z kim walczy Skrzypas?
W swojej debiutanckiej walce Skrzypas zmierzył się z Mariuszem "Super Mario" Sobczakiem na Clout MMA 2.