Scarface aresztowany! Znany przede wszystkim z federacji High League freak fighter znajduje się w rękach gdańskiej policji! W dodatku, wedle dostępnych informacji właśnie rozpoczyna swój 2-letni wyrok. Czemu 35-latek wpadł w ręce władz?

Freak Fighter z High League w więzieniu!

Dzień po tragicznej wiadomości w postaci śmierci Mateusza Murańskiego, jego były przeciwnik został aresztowany przez gdańską policję. Do zatrzymania doszło w momencie, gdy Paweł B o pseudonimie Scarface prowadził samochód, pomimo zakazu sądowego kierowania pojazdami mechanicznymi.

Co więcej, na stronie RMF24.pl można przeczytać informację zdaną przez Karinę Kamińską z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku:

”Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na jednej z ulic Gdańska i zatrzymali go, gdy kierował mercedesem, wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami. Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku.”

Jednymi z pierwszych informatorów opinii publicznej w tej sprawie był influencer "Szalony Reporter". To on poinformował o fakcie, że Scarface jest aresztowany. Zamieścił w tej sprawie na swoim profilu na Twitterze post:

Taka sytuacja może nie być ciekawa dla High League, które najbliższe obiecane zestawienia stają w ostatnich dniach pod znakiem zapytania, a sam Scarface niedawno wspominał, że chętnie wróci do federacji. Ponadto nie jest wiadome, co będzie z zapowiadanym starciem Najmana oraz Jacka Murańskiego ze względu na wczorajsze tragiczne wydarzenie. Aktualnie federacja milczy w sprawie swojego aresztowanego zawodnika. Fortuna bukmacher w dalszym ciągu ma wyłączność na federację, której twarzą jest Malik Montana.