Cameraboy jest świeżą twarzą w świecie freak fightów, dlatego wiele osób może się zastanawiać, kim on jest. Łukasz Pawłowski może być kojarzony z prowadzenia transmisji na rożnych social mediach. Jego debiutancki pojedynek znalazł się na karcie walk Clout MMA 5.

Kim jest Cameraboy?

Kto to Cameraboy? Wiele osób może kojarzyć Łukasza, jako narzeczonego Nikity. Oprócz tego działał on także jako operator czy montażysta Amadeusza Ferrariego.

Cameraboy imię i nazwisko

Jak tak naprawdę nazywa się Cameraboy? Zawodnik nie kryje się ze swoim imieniem i nazwiskiem, a brzmi ono Łukasz Pawłowski.

Cameraboy wiek

Łukasz urodził się w 1996 roku. Aktualnie ma on 28 lat.

Cameraboy wzrost

Wzrost Cameraboy'a wynosi niecałe 185 centymetrów.

Cameraboy waga

Ile waży Cameraboy? Informacje na temat wagi zawodnika poznaliśmy podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed Clout MMA 5. Łukasz Pawłowski waży 111 kilogramów.

Cameraboy walki

Cameraboy aktualnie walczy w federacji Clout MMA. Do jego debiutu doszło 8 czerwca 2024 roku podczas piątej edycji gali.

Cameraboy rekord

Jaki jest rekord Łukasza? Cameraboy stoczył na razie tylko jedną walkę, którą wygrał.

Rekord K-1: 1-0

Cameraboy Clout MMA

Cameraboy zadebiutował we freak fightach 8 czerwca 2024 roku. Jego pierwsza walka miała miejsce na Clout MMA 5, gdzie zmierzył się z Natanem Marconiem

Cameraboy vs Natan Marcoń

Przeciwnikiem Łukasza Pawłowskiego podczas jego debiutanckiego pojedynku był Natan Marcoń. Zawodnicy zmierzyli się w formule K-1 w małych rękawicach. Cameraboy wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Cameraboy Nikita

Większość osób może kojarzyć Cameraboy'a, jako partnera Nikity. Łukasz oświadczył się Nikoli podczas media treningu przed Clout MMA 2. Od tamtej pory para chętnie pokazuje swoje codziennie życie w Internecie.

Cameraboy OF

Cameraboy razem ze swoją narzeczoną, Nikitą, prowadzą profil na stronie, na której płaci się za dostęp do zdjęć. Jak można się domyśleć, udostępniane fotografie są dość intymne. Zarówno Łukasz, jak i jego partnerka są hejtowani za decyzję o założeniu takiego konta.

Cameraboy jak mówić

Jak mówić Cameraboy i o co z tym chodzi? Po Internecie krąży filmik, jak Nikita razem z Łukaszem tłumaczą, jak wymawiać ksywkę "Cameraboy". Nagranie nie zostało najlepiej przyjęte, a odebrano je dość prześmiewczo.

Cameraboy TikTok

Jedną z platform, na której można znaleźć Cameraboy'a jest TikTok. Jego profil o nazwie @cameraboy_official zebrał ponad 90 tysięcy obserwujących.

Cameraboy Instagram

Łukasz udziela się również na Instagramie, a jego nick to @cameraboy_official. Pawłowski zebrał już prawie 130 tysięcy obserwujących. Niestety jego konto jest prywatne.


Jak nazywa się Cameraboy?
Prawdziwe imię i nazwisko Cameraboy'a to Łukasz Pawłowski.
Z kim walczy Cameraboy?
Cameraboy zadebiutował na Clout MMA 5, a jego przeciwnikiem był Natan Marcoń.