W ostatnim czasie influencerzy przejęli polski, jak i zagraniczny rynek freak fightów. Niedawno dowiedzieliśmy się, że następnym przeciwnikiem Amadeusza Ferrariego będzie Salt Papi - bokser oraz angielski influencer. Sprawdź wszystkie informacje o tym zawodniku!

Kim jest Salt Papi?

Kto to Salt Papi? Salt Papi jest przyszłym rywalem Amadeusza Ferrariego, lecz nie walczy on na polskich galach, więc wiele osób mogło o nim nie słyszeć. Nathaniel jest influencerem, a także świetnym bokserem. Jego codzienne życie możemy obserwować na Instagramie lub TikToku, na którym udziela się najczęściej.

Salt Papi imię i nazwisko

Prawdziwe imię i nazwisko Salt Papiego to Nathaniel Bustamante.

Salt Papi skąd jest

Skąd jest Salt Papi? Nathaniel urodził się w Azji, a konkretnie w Filipinach. Jednak na ten moment mieszka on w Anglii.

Salt Papi wiek

W jakim wieku jest Nathaniel? Salt Papi urodził się 24 lutego 1994, więc aktualnie ma on 30 lat.

Salt Papi wzrost

Ile wzrostu ma Salt Papi? Zawodnik mierzy dokładnie 178 centymetrów.

Salt Papi waga

Nathaniel niedawno przeszedł metamorfozę, podczas której dość mocno schudł. Aktualnie waży on około 75 kilogramów.

Salt Papi rekord

Salt Papi ma za sobą pięć bokserskich pojedynków, z czego trzy z nich wygrał. Jego następna walka odbędzie się już 11 maja, a przeciwnikiem Nathaniela będzie Amadeusz Ferrari.

Rekord Boks: 3-2-0

Salt Papi walka

Następna walka Salt Papiego będzie miała miejsce już 11 maja 2024 na gali MF & DAZN X Series 14. Jego rywalem będzie polski zawodnik, Amadeusz Ferrari.

Salt Papi MF & DAZN: X

Salt Papi od 2022 roku rozwija swoje umiejętności w organizacji MF & DAZN. Wystąpił on na dokładnie 4 galach, a już niedługo będzie miał miejsce jego 5 pojedynek w federacji.

Salt Papi vs Josh Brueckner

Na początku 2023 roku Nathaniel zawalczył z Joshem Bruecknerem podczas gali MF & DAZN X Series 4. Salt Papi skończył ten pojedynek w drugiej rundzie, powalając przeciwnika lewym prostym.

Salt Papi vs Anthony Taylor

Następną walkę Salt Papi stoczył dopiero w połowie 2023 roku, a dokładnie na MF & DAZN X Series 7. Jego przeciwnik, Anthony Taylor, wygrał ten pojedynek po trzech rundach ciężkiej walki.

Salt Papi vs Slim Albaher

Ostatnie starcie Salt Papiego miało miejsce 14 października 2023 roku. Jego rywalem był Sulieman Albaher, który pokonał go w 4 rundzie. Nathaniel przegrał przez nieodpowiadanie na ciosy przeciwnika.

Salt Papi vs Amadeusz Ferrari

Już 11 maja 2024 roku Salt Papi będzie miał okazję zmierzyć się z Amadeuszem Ferrarim. Zawodnicy zawalczą na gali MF & DAZN X Series 14, która odbędzie się w Londynie.

Salt Papi Wikipedia

Niestety aktualnie Salt Papi nie znajduje się na Wikipedii, lecz możemy się spodziewać, że niedługo powstanie strona na jego temat.

Salt Papi YouTube

Salt Papi posiada także kanał na YouTube o nazwie @theofficialsaltpapi, na którym uzbierał ponad 600 tysięcy subskrybujących. Zawodnik na swoim profilu udostępnia vlogi oraz relacje z walk.

Salt Papi TikTok

Nathaniel udziela się głównie na TikToku. Salt Papiego na tej platformie można znaleźć pod nickiem @theofficialsaltpapi, a jego konto obserwuje aż 5,5 miliona osób.

Salt Papi Instagram

Konto Salt Papiego na Instagramie także jest popularne - posiada ono ponad 1 milion obserwujących. Standardowo, jego profil nosi nazwę @theofficialsaltpapi.


Kim jest Salt Papi?
Salt Papi jest angielskim influencerem, a także bokserem.
Z kim zawalczy Salt Papi w kolejnej walce?
Salt Papi zawalczy z Amadeuszem Ferrarim już 11 maja 2024 roku, na gali MF & DAZN X Series 14.