Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W dziesiątej walce głośny konflikt wyjaśnili sobie Adrian "Polak" Polański oraz Natan "Bóg Estetyki" Marcoń. Kto wygrał walkę Polak vs Marcoń na FAME MMA Reborn?

Polak vs Marcoń wynik

O tym, kto wygrał walkę Polak vs Marcoń na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

Początkowo Natan miał się bić z "Maślaną", a Adrian z "Gregiem". Z racji na spore "dymy" i realny konflikt pomiędzy Marconiem a Polańskim, federacja postanowiła podgrzać atmosferę, zmieniając kartę walk.

"Polak" to jeden z najlepszych zawodników w historii federacji FAME MMA. Podobnie jak "Ferrari" występuję od początku jej istnienia i do tej pory udało mu się wygrać 8 z 11 pojedynków. Marcoń to świeżak w porównaniu do osiągnięć "Polaka". Do tej pory rywalizował z przeciętnymi rywalami, a mimo to zdołał przegrać z "Daro Lwem". Nie wróżyło to nic dobrego, a jedyną przewagą "Boga Estetyki" wydawały się jego warunki fizyczne.

Adrian "Polak" Polański pokonał Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO, runda I (02:15).