Federacja High League z każdą galą zaskakuje swoich fanów angażem nowych zawodników. Najświeższym nabytkiem jest osoba, która zasłynęła głównie ze specyficznego tańca na tik-toku. O kim mowa? Oczywiście o Sequento. Chcesz się dowiedzieć kto to jest Sequento lub ile lat ma Sequento? To wszystko w tym tekście!

Sequento kto to?

W sieci po zakontraktowaniu Sequento w Internecie pojawiły się pytania, kim jest Sequento lub kto to Sequento. Nic dziwnego, gdyż do tej pory Skulski nie był rozpoznawalną postacią w sieci. Co wiemy o jego karierze celebryty i o jego życiu prywatnym? Sequento ma "gadane" i z łatwością odnajduje się wśród ludzi. To zauważyli twórcy popularnego reality show - Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy. Program rozrywkowy na MTV Polska dostarcza niezapomnianej rozrywki od 2013 roku. Na przestrzeni lat zmieniał się natomiast skład ekipy. W 17. edycji, której premiera odbyła się 18 września 2022 roku, jednym z uczestników jest właśnie Sequento. Co jeszcze wiemy o Sequento? Nowy zawodnik High League ma własną firmę wykończeniową w Hamburgu, w którym mieszka od 6 lat. Największymi pasjami Sequento są taniec, siłownia i motoryzacja. Nie ukrywa też, że od czasu do czasu lubi dać do wiwatu i pójść na dobrą, zakraplaną imprezę.

Sequento pochodzenie

Przed emigracją do Niemiec Przemek Skulski mieszkał blisko granicy z naszym zachodnim sąsiadem, a dokładniej w Kostrzynie nad Odrą.

Sequento wiek

Nie znamy dokładnej daty urodzin Sequento. Wiemy jednak, że Sequento ma 27 lat.

Sequento waga

Przemysław "Sequento" Skulski waży 87 kilogramów.

Sequento wzrost

Sequento mierzy 180 centymetrów.

Sequento walka

Sequento zadebiutuje w oktagonie 10 grudnia na gali High League 5. Rywalem Skulskiego będzie Andrzej Gazda. Walka jest wielką niewiadomą, gdyż obaj zawodnicy nie mieli wcześniej do czynienia ze sportami walk, ale wiedzą, jak podnosić ciężary na siłowni, patrząc na ich sylwetki. Sequento do pierwszej walki we freak-fightach przygotowuje się w Warszawie pod okiem Norberta Daszkiewicza. Pojedynek z Gazdą został zakontraktowany na zasadach MMA.

Sequento High League

Jak się okazało na pierwszej konferencji przed High League 5, Sequento został nowym nabytkiem tej federacji. W swoim debiucie zmierzy się z Andrzejem Gazdą, znanym w sieci jako trener personalny i influencer. Oferuje on różnego rodzaju plany treningowe, a także posiada swój sklep, w którym można nabyć koszulki z jego logiem.

Sequento taniec

Sequento zasłynął swoim nietypowanym tańcem udostępnianym na Tik Toku, który wykonywał podczas remontowania mieszkań w Niemczech. Trend taneczny zapoczątkowany przez Sequento podchwycili użytkownicy Tik-Toka, starając się naśladować ruchy Skulskiego.

@skulak95

♬ dźwięk oryginalny - sequento

Sequento media społecznościowe

Popularność Sequento w mediach społecznościowych stale rośnie. Z pewnością walka w High League pomoże mu w zdobywaniu nowych obserwujących na Tik Toku, czy Instagramie.

Sequento Instagram

Sequento, jak każda osoba, która zyskuje popularność w sieci, prowadzi konto na Instagramie. Twórcę nowego trendu tanecznego na Tik-Toku można znaleźć pod nickiem @skulak_95. Jego poczynania na tym portalu obserwuje prawie 105 tysięcy osób.

Sequento Tik Tok

Tik Tok Sequento to jego główny portal, na którym regularnie wrzuca filmiki. Najczęściej są one związane z jego charakterystycznym tańcem. Poczynania uczestnika Warsaw Shore znajdziecie pod nickiem @skulak95. Obserwuje go ponad 370 tys. osób.

Sequento Ferrari

Latem 2022 roku o Sequento zrobiło się bardzo głośno. Co takiego się stało, że cały Internet zapłonął od gorących newsów? Sequento był uczestnikiem groźne wyglądającego wypadku na jednej z ulic w Sopocie w województwie pomorskim. Kierowca czerwonego Ferrari California wartego około miliona złotych zderzył się z zielonym Audi RS3 Limousine. Nieoficjalnie za kierownicą włoskiego auta siedział influencer Sequento. Nagrania, które zaczęły krążyć w sieci, a następnie trafiły na Tik Toka nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Według ustaleń lokalnej policji winnym kolizji był Sequento, który nie zachował bezpiecznej odległości od wspomnianego Audi.


Ile lat ma Sequento?
Sequento ma 27 lat
Jaki jest Tik Tok Sequento?
Sequento na Tik Toku można znaleźć pod nickiem @skulak95.