Przemysław Skulski, czyli Sequento, to świeży zawodnik Clout MMA. Co więcej, zawalczył on także raz w federacji High League. Kim jest Sequento?

Kim jest Sequento?

Sequento to uczestnik reality show Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy, a także zawodnik Clout MMA. Popularność zdobył dzięki udziałowi w siedemnastym sezonie Ekipy z Warszawy. Zawodnik Clout MMA ma także własną firmę wykończeniową w Hamburgu, w którym mieszka od 6 lat. Największymi pasjami Sequento są taniec, siłownia i motoryzacja.

Sequento pochodzenie

Przed emigracją do Niemiec Przemek Skulski mieszkał blisko granicy z naszym zachodnim sąsiadem, a dokładniej w Kostrzynie nad Odrą.

Sequento wiek

Nie znamy dokładnej daty urodzin Skulskiego. Wiemy jednak, że Sequento ma 27 lat.

Sequento waga

Przemysław "Sequento" Skulski waży 87 kilogramów.

Sequento wzrost

Skulski mierzy 180 centymetrów.

Sequento walka

Sequento zadebiutował w oktagonie 10 grudnia na gali High League 5. Rywalem Skulskiego był trener personalny - Andrzej Gazda. Walka była wielką niewiadomą, jednak Przemek okazał się być słabszym zawodnikiem i przegrał. Sequento do pierwszej walki we freak-fightach przygotowywał się w Warszawie pod okiem Norberta Daszkiewicza.

Sequento rekord

Przemek Skulski do tej pory stoczył dwie walki, z czego jedną wygrał. Jego rekord wygląda następująco:

Rekord MMA: 1-1

Sequento Clout MMA

Po upadku High League, Przemkiem zainteresowała się inna federacja. Na początku tego roku dowiedzieliśmy się, że Sequento jest nowym zawodnikiem Clout MMA. Jego udany debiut w organizacji zobaczyliśmy już 9 marca.

Sequento vs Lizak

Sequento zadebiutował w klatce Clout MMA podczas czwartej edycji, czyli dokładnie 9 marca 2024 roku. Zmierzył się on z Lizakiem, którego pokonał przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 pełnych rundach. Było to spore zaskoczenie, bowiem Sequento był stawiany w roli underdoga.

Sequento High League

Jak się okazało na pierwszej konferencji przed High League 5, Sequento został nowym nabytkiem tej federacji. W swoim debiucie przegrał on z Andrzejem Gazdą, znanym w sieci jako trener personalny i influencer. Oferuje on różnego rodzaju plany treningowe, a także posiada swój sklep, w którym można nabyć koszulki z jego logiem.

Sequento taniec

Skulski zasłynął swoim nietypowanym tańcem, który wykonywał podczas remontowania mieszkań w Niemczech. Trend taneczny zapoczątkowany przez Sequento podchwycili użytkownicy Tik Toka, starając się naśladować jego ruchy.

Sequento Warsaw Shore

Sequento był także uczestnikiem polskiego programu Warsaw Shore, który polega na wspólnym imprezowaniu. Wziął on udział w ostatnich trzech edycja i wygląda na to, że można go się spodziewać także w kolejnych. Widzowie bardzo polubili Przemka i jego towarzyski charakter. W programie poznał on również swoją byłą dziewczynę - Milenę.

Sequento Ferrari

Latem 2022 roku o Sequento zrobiło się bardzo głośno. Co takiego się stało, że cały Internet zapłonął od gorących newsów? Sequento był uczestnikiem groźne wyglądającego wypadku na jednej z ulic w Sopocie w województwie pomorskim. Kierowca czerwonego Ferrari California wartego około miliona złotych zderzył się z zielonym Audi RS3 Limousine.

Nieoficjalnie za kierownicą włoskiego auta siedział influencer Sequento. Nagrania, które zaczęły krążyć w sieci, a następnie trafiły na Tik Toka nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Według ustaleń lokalnej policji winnym kolizji był Sequento, który nie zachował bezpiecznej odległości od wspomnianego Audi.

Sequento Milena

Partnerką Sequento do niedawna była Milena, z którą razem brał udział w Warsaw Shore. Jednak podczas 19. edycji programu poinformowali oni, że nie są już razem. Dziewczynę można znaleźć na Instagramie pod nazwą @mmilenala.

Sequento Tik Tok

Tik Tok Sequento to jego główny portal, na którym regularnie wrzuca filmiki. Najczęściej są one związane z jego charakterystycznym tańcem. Poczynania uczestnika Warsaw Shore znajdziecie pod nickiem @skulak95. Obserwuje go ponad 530 tys. osób.

Sequento Instagram

Sequento, jak każda osoba, która zyskuje popularność w sieci, prowadzi konto na Instagramie. Twórcę trendu tanecznego na Tik Toku można znaleźć pod nickiem @skulak_95. Jego poczynania na tym portalu obserwuje prawie 155 tysięcy osób.


Ile lat ma Sequento?
Sequento ma 27 lat
Jaki jest Tik Tok Sequento?
Sequento na Tik Toku można znaleźć pod nickiem @skulak95.