Piotr Lizakowski przebojem wdarł się do świata freak fightów. Popularność zdobył dzięki występom na kanale Ebe Ebe oraz występami w organizacji Clout MMA. Jego nazwisko znalazło się także w karcie walk Clout MMA 4. Sprawdź, kim jest Piotr "Lizak" Lizakowski?

Kim jest Piotr Lizak Lizakowski?

Kim jest Lizak? Kto to Lizak? Piotr Lizakowski to zawodnik MMA oraz YouTuber występujący na kanale Ebe Ebe. Na swoim koncie ma zarówno walki w amatorskim MMA, jak i widowiskowy debiut na gali Clout MMA 1, gdzie pokonał Dominika Skowyrę. Zmierzył się także z Marcinem Najmanem podczas Clout MMA 2 oraz z Sequento na Clout MMA 4.

Piotr Lizak Lizakowski wiek

Piotr Lizakowski urodził się 27 września 1999 roku. Oznacza to, że w tym momencie ma 24 lata.

Piotr Lizak Lizakowski wzrost

Piotr Lizakowski wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma zawodnik Clout MMA? Dokładny wzrost zawodnika wynosi 182 cm.

Piotr Lizak Lizakowski waga

Ile waży Lizak? Waga Piotrka waha się w okolicach 66 kilogramów.

Piotr Lizak Lizakowski walki

Piotr "Lizak" Lizakowski walki toczył na galach amatorskich. To jednak zmieniło się jednak 5 sierpnia 2023 roku, kiedy zadebiutował w Clout MMA walcząc z Dominikiem Skowyrą.

Piotr Lizak Lizakowski rekord

Piotr Lizakowski jak na razie ma na swoim koncie walki amatorskie oraz dwa starcia zawodowe.

Rekord MMA: 2-1-0

Piotr Lizak Lizakowski Clout MMA

Po zawieszeniu High League Lizakiem zainteresowała się nowopowstała federacja Clout MMA, która podpisała z youtuberem kontrakt. 24-latek zadebiutował 5 sierpnia, a jego pierwszym rywalem był tiktoker, Dominik Skowyra. Drugą walkę w federacji stoczył na Clout MMA 2, gdzie wygrał Marcin Najman. Już 9 marca zobaczymy jego trzeci pojedynek w federacji. Wystąpi on na gali Clout MMA 4, a jego przeciwnikiem będzie Sequento.

Lizak vs Dominik Skowyra

Jak wiadomo, Lizak zadebiutował we freak fightach podczas pierwszej gali Clout MMA. Jego rywalem był Dominik Skowyra, a całe starcie nie trwało zbyt długo. Po obronie obalenia i wywieraniu presji na swoim rywalu, Lizakowski z łatwością zdobył wygraną. Udało mu się ją osiągnąć już podczas 1 rundy walki przez skuteczne duszenie.

Lizak vs Marcin Najman

Lizakowski jest postrzegany jako zawodnik z wysokimi umiejętnościami. Federacja postanowiła więc postawić przed nim wyzwanie starcia ze znacznie cięższym rywalem. Lizak zmierzył się z Marcinem Najmanem. Ostatecznie walkę wygrał Lizak przez jednogłośną decyzję sędziów.

Lizak vs Sequento

Podczas Clout MMA 4 rywalem Lizaka był Sequento. Kursy zdecydowanie sugerowały wygraną Piotrka, jednak rzeczywistość okazała się zaskakująca. Po trzech pełnych rundach to jego przeciwnik okazał się niejednogłośnym zwycięzcą.

Piotr Lizak Lizakowski High League

Piotr Lizakowski w High League został ogłoszony 24 maja 2023 podczas pierwszej konferencji przed High League 7. Lizak miał wystąpić w turnieju High League Grand Prix z siedmioma innymi uczestnikami. W związku z wpisaniem spółek i osób związanych z organizacją High League na listę sankcyjną podmiotów, wobec których stosowane są środki w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę, federacja High League została zawieszona.

Lizak Fagata

Pod koniec 2023 roku zaczęło się mówić, że Lizak jest w związku z Fagatą. Początkowo Lizak na swoim Instagramie zaprzeczył tym plotkom, jednak po kilku tygodniach zarówno Lizakowski, jak i Agata Fąk, potwierdzili, że są w bliższej relacji.

Lizak Ebe Ebe

Ebe Ebe i Piotr Lizakowski to dla wielu oczywiste połączenie. 24-latek właśnie na tym kanale dał się poznać szerszej publiczności. Lizak na kanale Ebe Ebe na YouTube występuje wraz z innym popularnym zawodnikiem MMA Michałem Pasternakiem.

Lizak Instagram

Piotr Lizakowski prowadzi konto na Instagramie. 24-latka można znaleźć na tej platformie pod nickiem @piotr_lizakowski. Aktualnie śledzi go tam około 90 tysięcy użytkowników, jednak ta liczba oczywiście jeszcze wzrośnie.


Ile lat ma Piotr Lizakowski? 
Piotr Lizakowski ma 24 lata.
Z kim Lizak walczył na Clout MMA 4? 
Piotr "Lizak" Lizakowski na Clout MMA 4 zmierzył się z Sequento i przegrał.