Dominik Skowyra to nowy nabytek federacji Clout MMA. Kim jest Dominik Skowyra? Ile lat ma Dominik Skowyra? Ile waży Dominik Skowyra?

Kim jest Dominik Skowyra?

Dominik Skowyra to twórca internetowy, którego kontent opiera się na pokazywaniu sportowego trybu życia i podróżach. Treści wrzuca główne na platformę tik-tok, ale posiada również kanał na YouTube pod nazwą @DominikSkowyra. Dominik jest również posiadaczem czarnego pasa w judo.

Dominik Skowyra wiek

Nowy zawodnik Clout MMA ma 22 lata.

Dominik Skowyra waga

Skowyra waży około 70 kilogramów.

Dominik Skowyra wzrost

Wzrost Dominika Skowyry nie jest znany.

Dominik Skowyra judo

Dominik Skowyra od wielu lat trenuje judo. Prowadzą go: legenda polskiego i światowego judo – mistrz Ryszard Zieniawa, jego ojciec, który wspiera Dominika nie tylko psychicznie i finansowo, ale także dba o fizjologię i prawidłowy rozwój fizyczny oraz młody, wieloletni trener i medalista Mistrzostwa Polski - Łukasz Ziembikiewicz, który jest jednocześnie sparingpartnerem Dominika. Treningi pod okiem Łukasza Ziembikiewicza dały Dominikowi bardzo dużo w rozwoju kariery.

Kilka lat temu pilski młody talent uczestniczył wraz ze swoim trenerem w gwiazdorskim festiwalu judo w Chorwacji, gdzie judocy z całej Europy i innych części Chorwacji przybyli do miasteczka Poreć. W wydarzeniu tym wzięło udział wielu medalistów olimpijskich, w tym czterech zdobywców złotych medali z Igrzysk Olimpijskich w Londynie i Rio. Dominik zdobył duże doświadczenie w Chorwacji. Walki, które tam stoczył, są nieporównywalne z walkami, w których walczyłby z najlepszymi w Polsce. Tam miał okazję doskonalić swoje umiejętności w praktyce, walcząc z mistrzami olimpijskimi czy medalistami mistrzostw świata i Europy.

Dominik Skowyra - walka z mistrzem olimpijskim

Dominik Skowyra na Festiwalu Judo w Chorwacji walczył między innymi z londyńskim mistrzem olimpijskim Arsenem Gałstianem i nie miał strachu ani szacunku do wielkiego mistrza. Posiadacz czarnego pasa w judo potwierdził słowa swojego trenera i jednocześnie ocenił swój pobyt w Chorwacji.

Dużo nauczyłem się o walce podczas chorwackiego festiwalu judo, gdzie walczyłem z mistrzami światowej klasy. Dało mi to pewność siebie i poprawiło wiele rzeczy. Krótko mówiąc, był to bardzo udany i potrzebny wyjazd. Teraz czeka mnie wyjazd treningowy do Japonii, gdzie spodziewam się trudnych walk, ale przede wszystkim dużo nauki, bo judo narodziło się w kraju wschodzącego słońca.

Dominik Skowyra walka z mistrzem olimpijskim

Dominik Skowyra - Poznan Junior European Cup 2019

Umiejętności Dominika Skowyry można oglądać w jednej z walk na turnieju w Poznaniu. Stoczył wówczas pojedynek z pochodzącym z Wielkiej Brytanii, Le Mare Harrym. Starcie zakończyło się porażką Skowyry w pierwszej rundzie.

 

Dominik Skowyra Clout MMA

W lipcu 2023 roku federacja Clout MMA ogłosiła angaż Dominika Skowyry. Swój debiut będzie mieć na pierwszej edycji już 5 sierpnia.

Dominik Skowyra vs Lizak

Rywalem Dominika Skowyry w swoim debiucie we freakach będzie Piotr "Lizak" Lizakowski.

Dominik Skowyra Blue

W 2022 roku Dominik udał się w podróż do Tajlandii. Tam spotkał dziewczynę o imieniu Blue. To oczywiście spotkało się ze wzrostem popularności wśród swoich widzów. Niestety ta relacja nie przetrwała próby czasu, a przyjazd Blue do Polski nie doszedł do skutku. Poniżej filmik z wyjaśnieniami Dominika.

Dominik Skowyra TikTok

Dominik prężnie działa w mediach społecznościowych. Najwięcej udziela się na TikToku, gdzie regularnie wrzuca filmiki. Jego profil @dominik.skowyra śledzi już ponad 650 tys. osób.

@dominik.skowyra

A naprawdę chciałem mu oddać to siano…

♬ original sound - Dominik Skowyra

Dominik Skowyra YouTube

Zawodnik Clout MMA prowadzi kanał na YouTube, ale od pewnego czasu wrzuca jedynie "shortsy".

Dominik Skowyra Instagram

Na Instagramie Dominik Skowyra ma ponad 80 tys. obserwujących.


Ile lat ma Dominik Skowyra?
Zawodnik Clout MMA ma 22 lata.
Ile waży Dominik Skowyra?
Dominik waży około 70 kilogramów.