Andrzej "Andrew" Gazda to nowy nabytek federacji High League. Swój debiut zanotuje już na najbliższym wydarzeniu tej organizacji. Kim jest Andrzej Gazda? Ile lat ma Andrzej Gazda? Czy Andrzej Gazda ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Andrzej Gazda?

Kim jest Andrzej Gazda? Kto to Andrzej Gazda? Andrzej Gazda to trener personalny i influencer. Dużo można dowiedzieć się z jego strony internetowej - andrewlegacy.pl. Gazda na co dzień zajmuje się prowadzeniem ludzi online. Oferuje on różnego rodzaju plany treningowe, a także posiada swój sklep, w którym można nabyć koszulki z jego logiem. W 2022 roku zdecydował się zawalczyć w MMA i podpisał kontrakt z High League.

Andrzej Gazda wiek

Ile lat ma Andrzej Gazda? Dokładna data urodzenia trenera personalnego nie jest obecnie znana. Z oficjalnej strony organizacji High League możemy się jednak dowiedzieć, że ma on w tym momencie 23 lata.

Andrzej Gazda wzrost

Andrzej Gazda wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma 23-latek. Jak wynika z informacji podanych na stronie High League, Gazda posiada 187 centymetrów.

Andrzej Gazda waga

Andrzej Gazda waga, czyli ile waży influencer? Wagę nowego zawodniczka organizacji High League poznamy przy okazji oficjalnego ważenia przed galą High League 5. Odbędzie się ono 9 grudnia 2022 roku. Biorąc jednak pod uwagę jego sylwetkę i wzrost, można szacować, że waży on około 90 kilogramów.

Andrzej Gazda walka

Andrzej Gazda swoją pierwszą walkę w karierze stoczy na gali High League 5, która odbędzie się 10 grudnia 2022 roku. Nie jest wiadome czy zawodnik miał w przeszłości styczność ze sportami walki.

Andrzej Gazda High League

14 listopada 2022 roku Andrzej Gazda został ogłoszony jako nowy zawodnik federacji High League. Na ten moment nie wiadomo, na ile walk podpisał kontrakt popularny trener personalny. W swoim debiucie zmierzył się z uczestnikiem popularnego programu rozrywkowego Warsaw Shore - Patrykiem "Sequento" Skulskim. Walka ta odbyła się na gali High League 5 w Atlas Arenie w Łodzi 10 grudnia.

Andrzej Gazda vs Sequento

Gazda nie był przed tym pojedynkiem faworytem. Kurs na jego zwycięstwo wynosił około 2.30, natomiast na jego rywala około 1.55. Mimo to lepszy okazał się trener personalny, który wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Andrzej Gazda Zyzz

Andrzej Gazda nie ukrywa swojej fascynacji bardzo popularnym swego czasu Azizem "Zyzzem" Shavershianem. Zyzz był kultyrystą i modelem. Niektórzy uważają go za ikonę kulturystyki. Propagował on luźne podejście do życia i wyznawał, że dobra sylwetka może polepszyć życie każdego mężczyzny. Gazda w swoim profilu na Instagramie ma wyróżnioną relację o nazwie "Zyzz". Postanowił również wypisać pseudonim swojego idola w bio.

Andrzej Gazda dziewczyna

Andrzej Gazda dziewczyna, czyli czy nowy nabytek gali High League ma stałą partnerkę? Obecnie nie wiadomo czy nowy nabytek High League ma dziewczynę. Z jego profilu na Instagamie można domniemywać, że spotyka się on z Hanną Hapel, którą można znaleźć pod nickiem @hhapl. Nie jest jednak powiedziane, że są oni parą.

Andrzej Gazda TikTok

Andrzej Gazda posiada konto na popularnej platformie Tik Tok. Prowadzi je pod nickiem @andrew_gazda. Obserwuje go tam blisko 400 tysięcy użytkowników, a jego filmy zostały łącznie odtworzone 6,3 miliona razy.

Andrzej Gazda Instagram

Andrzej Gazda, jak każda influencer, prowadzi oczywiście konto na Instagramie. Zawodnika High League można tam znaleźć pod takim samym nickiem jak na Tik Toku czyli @andrew_gazda. Jego poczynania na tym portalu obserwuje prawie 116 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Andrzej Gazda? 
Andrzej Gazda na ten moment ma 23 lata.
Z kim Andrzej Gazda zawalczy w debiucie na High League? 
Andrzej Gazda w organizacji High League zadebiutuje 10 grudnia walką z Przemysławem Skulskim.