Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W siódmej walce Norbert "Dis" Gierczak zmierzył się z Dariuszem "Daro Lwem" Kaźmierczukiem. Kto wygrał walkę Dis vs Daro Lew na FAME MMA Reborn?

Dis vs Daro Lew wynik

O tym, kto wygrał walkę Dis vs Daro Lew na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

Według kursów to starcie bez problemu powinien był wygrać "Dis". Mimo mniejszego doświadczenia trzeba przyznać, że w pierwszej swojej walce zaskoczył wszystkich, pokonując "Zonego" przez jednogłośną decyzję sędziów. Podobno od tamtego czasu cały czas jest w treningu, co mogło przełożyć się na jeszcze lepszą dyspozycję w rywalizacji z Kaźmierczukiem.

"Daro Lew" po dobrej passie i dwóch wygranych z rzędu ponownie wrócił na ścieżkę porażek. Pierwsza przytrafiła się na gali FAME MMA Friday Arena 1. Już w pierwszej rundzie przegrał z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, Piotrem Świerczewskim. Na drugiej edycji nie dał rady debiutującemu w sportach walki Piotrowi Liskowi.

Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pokonał Norberta "Disa" Gierczaka przez TKO, runda I (01:54).