Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbędzie się w sobotę 9 grudnia. Przed nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku 2 vs 2. W jednym narożniku stanie Sylwester Wardęga i Wojciech Gola. W drugim narożniku zobaczymy Sebastiana Fabijańskiego i Tomasza Olejnika. Kto wygrał walkę Wardęga & Gola vs Fabijański & Olejnik na FAME MMA Reborn?

Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik wynik

O tym, kto wygrał walkę Wardęga & Gola vs Fabijański & Olejnik na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%! Pojedynek zaplanowano w formule bokserskiej w małych rękawicach. W roli ogromnych faworytów bukmacher stawiał parę Wardęgi i Goli.

Wardęga i Gola potrafią się bić. Z pewnością lepiej w tej dwójce spisuje się jeden z włodarzy FAME. Wardęga do tej pory bil się dwa razy i, mimo że za każdym razem oddawał serducho, to ani razu nie wygrał.

Dwójka Fabijański & Olejnik łącznie mają na koncie jedno zwycięstwo. Co ciekawe zawodnikiem z lepszym bilansem jest Olejnik, który na jednej z gal Prime pokonał "Robaliniego". Aktor z kolei wchodził do oktagonu FAME dwa razy i w obu walkach nie pokazał dosłownie nic, przegrywając w pierwszej rundzie z Wacławem "Wac Toją" Osieckim i Filipem "Filipkiem" Marcinkiem.

Team Gola i Wardęga pokonał Team Fabijański i Olejnik, runda I (01:08)