Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W piątej walce zobaczyliśmy drugi pojedynek kobiet. Zmierzyły się w niej debiutująca we freakach streamerka Natalia "Navcia" Korgol oraz Elizabeth "Lizi" Anorue. Kto wygrał walkę Navcia vs Lizi na FAME MMA Reborn?

O tym, kto wygrał walkę Navcia vs Lizi na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

Betclic sugerował, że "Navcia" nie ma żadnych szans na pokonanie "Lizi". Miało to sens, gdyż ukraińska influencerka ma za sobą dwie walki. Zadebiutowała na FAME MMA 18, przegrywając w drugiej rundzie z dużo lepszą Dominiką Rybak. Pierwsze i dotychczasowe jedyne zwycięstwo przyszło na gali FAME Friday Arena 1. Przed jednogłośną decyzję pokonała debiutującą w sportach walki Olgę "Nanami Chan" Sałacką.

Postawa "Navci" była sporą niewiadomą. To jej pierwsza walka w życiu i w dodatku w formule MMA, a dobrze wiemy, że ta formuła wymaga sporo czasu na wypracowanie, chociażby podstawy technik. Lizi była zdecydowaną faworytką, ale jeśli ktoś uważał, że streamerka wygra, to stawiając na nią, można było zarobić naprawdę sporo.

Elizabeth "Lizi" Anorue pokonała Natalię "Navcię" Korgol przez jednogłośną decyzję sędziów.