Olga "Nanami" Chan" Sałacka ponownie zaskakuje. Tym razem kontrowersyjną youtuberkę i vlogerkę zobaczymy w klatce FAME MMA. Kim jest Nanami Chan? Ile lat ma Nanami Chan? Ile waży Nanami Chan? To wszystko w tym artykule!

Kim jest Nanami Chan?

Olga "Nanami Chan" Sałacka to youtuberka, vlogerka i influencerka, którą można kojarzyć ze względu na jej charakterystyczny styl ubierania się, tatuaże i niebieskie włosy. Nanami Chan ma młodszego brata i obecnie mieszka w Warszawie. Jest wegetarianką i stylizuje się na Nu Goth oraz Pastel Goth. Lubi modę, makijaże, rysować, blogować, suszyć kwiaty, jeździć na rolkach, robić zdjęcia, oglądać anime i nagrywać treści na swój kanał. Ten skierowany jest głównie do młodszej żeńskiej widowni. Na jej kanale możemy znaleźć m.in. materiały ze świata beauty i codziennego życia. Poruszane są również tematy tabu, ponieważ Nanami Chan jest bardzo otwartą i kreatywną osobą i nie boi się trudnych tematów.

Nanami Chan wiek

Wielu internautów szuka informacji ile lat ma Nanami Chan? Zawodniczka FAME urodziła się dokładnie 19 marca 1999 roku. Rocznikowo ma zatem 24 lata.

Nanami Chan wzrost

Influencerka i youtuberka mierzy 168 centymetrów wzrostu.

Nanami Chan waga

Olga waży około 58 kilogramów.

Nanami Chan FAME MMA

Nanami Chan zadebiutuje podczas gali FAME MMA Friday Arena 1 we Wrocławiu. Zmierzy się z popularną influencerką Elizabeth "Lizi" Anorue, która do tej pory stoczyła tylko jedną walkę, przegrywając na FAME MMA 18 z Dominiką Rybak.

Nanami Chan vs Lizi Anorue

Między zawodniczkami nie ma złej krwi, chociaż podczas konferencji przed wydarzeniem "Lizi" próbowała lekko "poddymić". Olga w oczach bukmacherów przed walką z Lizi była największym underdogiem wśród wszystkich zawodników.

Nanami Chan YouTube

Olga "Nanami Chan" Sałacka prężnie prowadzi swój kanał na platformie YouTube. Założyła go w 2012 roku, a pierwsze treści zaczęła publikować ponad 7 lat temu. Najpopularniejsze formaty na kanale Nanami Chan to:

  • Tabu Breakers
  • Artystyczne przemyślenia
  • TOP 8
  • Q&A
  • Haul
  • Porady
  • Historie widzów
  • Story time
  • Moda i uroda
  • Bliźniaczki z innej paczki

Do tej pory Sałacka zgromadziła blisko 700 tys. subskrybentów, a liczba ta stale rośnie. Z pewnością walki Nanami Chan na FAME MMA przyniosą jej jeszcze większą rozpoznawalność.

Nanami Chan Sexmasterka

Jakiś czas temu Olga "Nanami Chan" Sałacka przyjaźniła się z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Spore kontrowersje wywołał jej filmik, w którym razem oddają się namiętnym pocałunkom. Cały film podobnie jak wiele innych na jej kanale wywołał spore kontrowersje. Spora część widzów Olgi hejtowała ją za zbyt dużą różnicę wieku i publikowaniu takich treści dla młodszej widowni.

Nanami Chan wyskakuje z ubera

Pod koniec 2022 roku Nanami Chan wrzuciła na swój kanał film, w którym opowiada, jak wyskoczyła z jadącego auta. Dziewczynę zaniepokoiły gesty kierowcy Ubera, który położył rękę na sercu i zaczął się modlić. Nanami Chan wkręciła sobie, że kierowca chce wysadzić samochód w powietrze i natychmiast otworzyła drzwi i wyskoczyła. To zachowanie spotkało się od razu ze sporą krytyką ze strony internautów.

Nanami Chan hejt

Krytyka Nanami Chan zaczęła się od oskarżeń o plagiat. Youtuberka w przeszłości nagrała kilka filmików do złudzenia podobnych do tych, które wrzucał m.in. Reżyser Życia. Później ogromne kontrowersje wywołał filmik Nanami, o ateistycznych świętach, w którym porównuje religię do choroby psychicznej.

Nanami Chan rozmowy w toku

Hejt na Nanami Chan spowodował, że tematem zainteresowała się Ewa Drzyzga z programu ,,Rozmowy w toku” emitowanym na TVN. W odcinku traktującym o hejcie w Internecie Nanami Chan tłumaczyła, że na co dzień jest bardzo pozytywną osobą i nie rozumie, dlaczego pojawiało się tyle negatywnych opinii na jej temat. Co więcej, zwróciła uwagę, że niektórzy hejterzy przekroczyli granicę, robiąc głupie dowcipy i wysyłając do mieszkania Nanami nieopłacone paczki. Pojawiły się także groźby karalne pod jej adresem. Po emisji odcinka w Internecie wznów zawrzało, a influencerzy zarzucali Nanami hipokryzję i mijanie się prawdą.

Nanami Chan Gargamel

W 2016 roku popularny youtuber zajmujący się treściami commentary, czyli Gargamel wrzucił na swój kanał film o Nanami Chan. Poruszył w nim kwestię hejtowania innych dla zdobycia popularności i większej liczby subskrypcji i followów w mediach społecznościowych.

Nanami Chan DeeJayPallaside

Podobne przemyślenia na temat Nanami Chan wrzucił youtuber DeeJayPallaside.

Pewnie spodziewaliście się, że ja będę po niej jechał, mówił, że ona dziwnie wygląda, że ma niebieskie włosy, że ma kolczyki.. Ludzie jest XXI wiek! Każdy może wyglądać tak jak chce!" Zwrócił także uwagę na niepokojącą falę hejtu i zachęcał do odpuszczenia tego tematu, bo gnębienie innych w sieci, może skończyć się tragicznie i warto mieć to na uwadze.

Nanami Chan Instagram

Jak na influencerkę przystało Nanami Chan prowadzi swojego Instagrama pod nazwą @olga_salacka_.


Ile lat ma Nanami Chan?
Nanami Chan ma 24 lata.
Ile waży Nanami Chan?
Youtuberka waży około 58 kilogramów.