Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W czwartej walce Grzegorz "Greg" Gancewski zmierzył się z Jakubem "Maślaną" Maślanką. Kto wygrał walkę Greg vs Maślana na FAME MMA Reborn?

Greg vs Maślana wynik

O tym, kto wygrał walkę Greg vs Maślana na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

W tym starciu mogliśmy spodziewać się wyrównanej walki. Obaj zawodnicy debiutowali w sportach walki. Zanim jednak krótko o nich, warto wspomnieć, że początkowo "Maślana" miał zawalczyć z Natanem Marconiem, a "Greg" z Adrianem Polakiem. Ze względu na większe spięcia i zainteresowanie parą Polak vs Marcoń federacja postanowiła na kilka dni przed galą zrobić lekką roszadę.

"Greg" jest znany głównie z udzielania się na Twitterze. Na swoim koncie zgromadził ponad 70 tys. obserwatorów. W przeszłości występował na pozycji obrońcy w Spójni Sadlinki, która grała w 5 lidze.

"Maślana" znany jest z zawodów sylwetkowych. Ma na koncie mnóstwo medali. Udziela się również na Tik-Toku i Instagramie, gdzie śledzi go kilkadziesiąt tysięcy osób.

Grzegorz "Greg" Gancewski pokonał Jakuba "Maślanę" Maślankę przez poddanie (duszenie zza pleców), runda II (01:39)