Maślana był jednym z debiutantów na gali FAME MMA Reborn. Chłopak znany jest przede wszystkim z zawodów sylwetkowych, ale to niejedyna rola, która dała mu popularność. Kim jest Maślana?

Kim jest Maślana?

Kto to Maślana? Kim jest Maślanka? Jak już wspomnieliśmy, Maślana jest znany jako uczestnik zawodów sylwetkowych. Na swoim koncie ma wiele zdobytych medali. Zawodnik FAME MMA wiele razy podkreślał, że swoje mięśnie zbudował w sposób naturalny i nie wspomagał się żadnymi zakazanymi substancjami.

Co więcej, jest on popularnym TikTokerem obserwowanym przez kilkaset tysięcy widzów. Nie stroni również od działania na Instagramie, gdzie śledzi go kilkadziesiąt tysięcy osób. Z racji swojej obecności na niemal wszystkich social mediach można go nazwać pełnoprawnym influencerem.

Maślana imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Maślana? Jego imię i nazwisko to Kuba Maślanka. Łatwo można się więc domyślić, skąd wziął pomysł na swój pseudonim.

Maślana wiek

Ile lat ma Maślana? Według dostępnych informacji chłopak w 2023 roku skończył 22 lata.

Maślana wzrost

Według dostępnych informacji Maślana ma 190 centymetrów wzrostu.

Maślana waga

Ile waży Maślana? Aktualną informację dotyczącą wagi zawodnika, poznaliśmy na oficjalnym ważeniu przed wydarzeniem FAME MMA Reborn. Maślanka wniósł na wagę 94,1 kg.

Maślana rekord

Z racji faktu, że Maślana ma dopiero jeden pojedynek za sobą, to jego rekord jest następujący.

Rekord MMA: 0-1

Maślana FAME MMA

Udział Maślany w FAME MMA Reborn został ogłoszony 6 listopada 2023 roku podczas publikacji oficjalnej karty walk. Do jego debiutu w klatce doszło 9 grudnia 2023 roku.

Maślana vs Greg

Maślana początkowo miał zmierzyć się z bardzo kontrowersyjną postacią we freak fightach, a mianowicie z Natanem Marconiem. Finalnie jednak organizacja FAME MMA postanowiła dokonać roszad w karcie walk i ostatecznie rywalem Maślanki był Grzegorz "Greg" Gancewski.

Greg zdominował Maślankę parterowo i ostatecznie zwyciężył w drugiej rundzie przez duszenie zza pleców.

Maślana TikTok

Zawodnika FAME MMA znajdziemy na aplikacji TikTok pod nazwą @kubamaslanka. Chłopak zgromadził na swoim koncie 293.5 tys. obserwatorów. Dodatkowo łączna liczba polubień jego publikacji opiewa na ponad 9 milionów! Na jego profilu znajdziemy naprawdę wielotematyczny content, zarówno żartobliwy, jak i z jego codzienności.

Maślana Instagram

Maślankę można znaleźć również na Instagramie pod nazwą @kubamaslanka_, gdzie obserwuje go ponad 105 tysięcy osób. Przede wszystkim publikuje on na nim swoje osiągnięcia i relację z zawodów sylwetkowych. Nie brakuje na nim również zdjęć z siłowni, której zawodnik jest częstym bywalcem.


Jak nazywa się Maślana? 
Tak naprawdę Maślana nazywa się Jakub Maślanka.
Z kim Maślana zawalczył na FAME MMA Reborn?
Maślana na FAME MMA Reborn zmierzył się z Grzegorzem "Gregiem" Gancewskim.