Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W szóstej walce Dominik "Japoński Drwal" Zadora zmierzył się z Michałem "Wampirem" Pasternakiem. Kto wygrał walkę Zadora vs Pasternak na FAME MMA Reborn?

Zadora vs Pasternak wynik

O tym, kto wygrał walkę Zadora vs Pasternak na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

Była to druga sportowa walka spośród wszystkich zestawień na gali FAME Reborn. Murowanym faworytem był Pasternak. "Wampir" to zawodowy zawodnik MMA, który do tej pory walczył dwukrotnie we freak-fightach, pokonując Piotra Szeligę i Pawła Tyburskiego.

"Japoński Drwal" jest znanym utytułowanym polskim kickbokserem. W swojej pierwszej walce na FAME MMA Friday Arena 2 niespodziewanie przegrał z Alanem Kwiecińskim. Wcześniej miał również epizod w federacji Prime. Na gali z numerem 5 pokonał w formule bokserskiej samego "Don Kasjo.

Michał "Wampir" Pasternak pokonał Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę przez niejednogłośną decyzję sędziów (29:28, 28:29, 29:28).