Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W trzeciej walce powracający do klatki FAME "Guzik" zmierzył się z debiutującym Węgrem "Adamem Security". Kto wygrał walkę Guzik vs Adam Security na FAME MMA Reborn?

Guzik vs Adam Security wynik

O tym, kto wygrał walkę Guzik vs Adam Security na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

Sporo osób może nie kojarzyć postaci "Guzika". Nic dziwnego, gdyż walczył on na inauguracyjnego gali FAME MMA 1 w 2018 roku. Przegrał wówczas w pierwszej rundzie z jednym z włodarzy FAME - Michałem "Boxdelem" Baronem. Po tym pojedynku popularność "Guzika" powoli malała, a włodarzom nie spieszyło się do zestawienia go z kolejnym przeciwnikiem.

Rywalem "Guzika" był pochodzący z Węgier Adam "Adam Security" Bartfai - tik-toker i na co dzień ochroniarz. Jak dowiedzieliśmy się podczas programu face to face, "Adam Security" nie miał do tej pory styczności ze sportami walki. "Guzik" jednak coś tam liznął i wie, z czym to się je. Początkowo bukmacher Betclic pomimo większego doświadczenia nie dawał Szymańskiemu dużych szans na końcowy triumf. Dzień przed walką kursy jednak diametralnie się zmieniły na korzyść byłego kumpla "Daniela Magicala".

Jakub "Guzik" Szymański pokonał Adama "Adam Security" Bártfai przez TKO, runda I (01:16)