Kaleson to kolejny nowy zawodnik, który znalazł się w karcie walk FAME MMA 21. Co o nim wiadomo? Kim jest Kaleson? Tego dowiecie się w poniższym artykule!

Kim jest Kaleson?

Kto to Kaleson? Choć wiele osób może nie kojarzyć mężczyzny, to Kaleson jest jednym z członków popularnej grupy streamerów Bungee, która od pewnego czasu podbija Internet. W przeszłości Kalesona mogliśmy zobaczyć jako zawodnika Move Federation. Ostatnio wystąpi jako debiutant na gali FAME MMA 21.

Kaleson imię i nazwisko

Jak nazywa się Kaleson? Jego imię i nazwisko to Dominik Cybulski.

Kaleson wiek

Ile lat ma Kaleson? Aktualnie Kaleson ma 25 lat.

Kaleson wzrost

Okazuje się, że Cybulski mierzy 192 centymetrów wzrostu.

Kaleson waga

Według informacji podanych przez FAME MMA Kaleson waży 98 kilogramów.

Kaleson rekord

Na ten moment Kaleson stoczył tylko jedną, wygraną walkę.

Rekord Boks: 1-0

Kaleson walka

W przeszłości Kaleson nie występował na żadnej gali freak fightowej. Ogłoszenie jego debiutu we freakach nastąpiło podczas przedstawiania zestawień na majową galę FAME MMA 21. To właśnie wtedy mieliśmy okazję zobaczyć jego umiejętności w walce.

Kaleson FAME MMA

Kaleson w FAME MMA zadebiutował podczas gali FAME MMA 21. Zmierzył się z Guzikiem w boksie w małych rękawicach.

Kaleson Guzik

Debiutancka walka Kalesona odbyła się z Jakubem "Guzikiem" Szymańskim. Jego rywal miał za sobą dwa starcia, natomiast dla Cybulskiego był to debiut. Mimo tego Kaleson zaprezentował się bardzo dobrze i pokonał Guzika w drugiej rundzie przez TKO.

Kaleson Bungee

Jak już wspominaliśmy, mężczyzna należy do grupy streamerów Bungee. Na swoim YouTube'owym kanale zgromadzili oni ponad 1,1 miliona subskrybentów. Do najpopularniejszych członków grupy należą Bandura, Dzinold, Tuszol, czy też Merghani.

Kaleson Move Federation

Mężczyzna wziął udział w pierwszej edycji wydarzenia Move Federation. Wystąpił wówczas w drużynie Bungee wraz z Megharnim, Morkiem, Bandurą, Dzinoldem i Speedym. Finalnie jednak przegrali oni z teamem Crusher 15-1.

Kaleson dziewczyna

Czy Kaleson ma dziewczynę? Na niektórych streamach mogliśmy zobaczyć, że Kaleson wypowiada się o swojej dziewczynie Angelice. W sieci jednak trudno znaleźć ich wspólne zdjęcia.

Kaleson Twitch

Cybulski posiada kanał na Twitchu, którego nazwa to @xkaleson. Mężczyzna zgromadził na nim grono fanów opiewające na niemal 56 tysięcy. Z jego profilu dowiadujemy się, że streamuje we wtorki, piątki, soboty i niedzielę o 16:00. Najczęściej podczas stremowania gra w gry komputerowe i odpowiada na pytania widzów.

Kaleson Instagram

Kaleson posiada konto na Instagramie i znajdziemy go pod nazwą @xkaleson. Na ten moment liczba jego obserwujących przekracza 22 tysiące. Nie jest jednak zbyt aktywnym użytkownikiem tej platformy.


Kim jest Kaleson?
Kaleson to jeden z członków popularnej grupy streamerów Bungee.
Z kim Kaleson walczył na FAME MMA 21?
W swojej debiutanckiej walce Kaleson zmierzył się z Jakubem "Guzikiem" Szymańskim.