Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W dziewiątej walce Maciej "Striczu" Sulęcki zmierzył się z Normanem "Storminem" Parke. Kto wygrał walkę Sulęcki vs Parke na FAME MMA Reborn?

Sulęcki vs Parke wynik

O tym, kto wygrał walkę Sulęcki vs Parke na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

Było to jedno z najbardziej sportowych starć na tej gali - w dodatku na specjalnych zasadach - pierwsza i trzecia runda odbyła się w boksie, natomiast druga i czwarta w K-1. Rundy na zasadach pięściarskich faworyzowały oczywiście Sulęckiego, który ma za sobą spore sukcesy na zawodowych ringach. Jego rekord w boksie to 31 zwycięstw (12 KO) i 2 porażki.

"Stormin" to wyjątkowo ciężki rywal. Chociaż całą karierę budował pod formułę MMA, ma również mocną szczękę, o czym świadczy zaledwie 1 przegrana przez KO/TKO w zawodowych występach w sportach walki. Jego rekord w MMA to 31 zwycięstw i 7 porażek. Ma na koncie także 3 walki w boksie:

  • Wygraną z "Don Kasjo" na punkty
  • Wygraną z Maciejem Jewtuszko na punkty
  • Przegraną z Borysem Mańkowskim na punkty

Norman "Stormin" Parke pokonał Macieja "Stricza" Sulęckiego przez niejednogłośną decyzję sędziów (48:47, 47:48, 49:46).