Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W pierwszej walce Tomasz "Zadyma" Gromadzki zmierzył się z Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem. Kto wygrał walkę Zadyma vs Wrzosek na FAME MMA Reborn?

Zadyma vs Wrzosek wynik

O tym, kto wygrał walkę Zadyma vs Wrzosek na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

Obaj zawodnicy mają doświadczenie w formule K-1. "Polish Zombie" to były zawodnik największej federacji MMA w Polsce, który doskonale odnalazł się we freakach. W formule K-1 stoczył w FAME trzy walki, wygrywając dwie z nich. Jedyna porażka przytrafiła mu się w pierwszym z dwóch starć z Piotrem Szeligą, ale powiedzmy sobie jasno, miał pecha, doznając poważnej kontuzji ręki przy niefortunnym upadku na matę. W rewanżu zdeklasował "Szeliego", pokonując go w trzeciej rundzie.

Gromadzki to były zawodnik Gromdy, czyli federacji specjalizującej się w walkach na gołe pięści. Dla Grabowskiego - właściciela Gromdy - stoczył sześć walk i tylko jedną przegrał. Po przygodzie z Gromdą "Zadyma" postanowił kontynuować karierę bokserską, lecz po dwóch walkach po jego nazwisko zgłosili się włodarze FAME. Gromadzki podobnie jak Wrzosek w nowej federacji czuje się jak ryba w wodzie. Nie tylko ma chłop gadane, ale również w klatce pokazuje, co potrafi. Na trzy pojedynki wygrał dwa, a jeden zakończył się większościowym remisem.

Marcin "Polish Zombie" Wrzosek pokonał Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego przez jednogłośną decyzję sędziów.