Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W co-main evencie Piotr "Szeli" Szeliga zmierzył się w formule bokserskiej w małych rękawicach z Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. Kto wygrał walkę Szeliga vs Bandura na FAME MMA Reborn?

Szeliga vs Bandura wynik

O tym, kto wygrał walkę Szeliga vs Bandura na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

Bukmacherzy spodziewali się wygranej popularnego streamera. "Bandura" zwyciężył w debiucie, pokonując Alana Kwiecińskiego i pokazał się z bardzo dobrej strony. Widać, że formuła bokserska mu leży.

Szeliga na papierze wygrywał doświadczeniem, jednak w ostatnich walkach prezentował się średnio. Pokazują to dobitnie wyniki, czyli dwie porażki z rzędu kolejno z Michałem Pasternakiem i Marcinem Wrzoskiem. Były to jednak walki w formule K-1, a nie boksie.

Patryk "Bandura" Bandurski pokonał Piotra "Szeliego" Szeligę przez jednogłośną decyzję sędziów.