Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W drugiej walce zobaczyliśmy pierwszy z dwóch pojedynków kobiet. Zmierzyły się w niej dziewczyny z projektu Goats. Kto wygrał walkę Kozińska vs Malinowska na FAME MMA Reborn?

Kozińska vs Malinowska wynik

O tym, kto wygrał walkę Kozińska vs Malinowska na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%! Drugi (darmowy) pojedynek na gali FAME MMA Reborn zapowiadał się interesująco, gdyż tak naprawdę nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać.

Obie panie debiutowały w sportach walki, ale duży plus dla organizatorów, że przystali na formułę K-1 w małych rękawicach. Smaczku tej walce dodawał fakt, że panie na konferencjach nie szczędziły sobie gorzkich słów. Widać było między nimi realny konflikt, a to mogło przełożyć się na złość w oktagonie.

Weronika Malinowska pokonała Igę Kozińska przez jednogłośną decyzję sędziów.