Weronika Malinowska to jedna z nowych zawodniczek w organizacji FAME MMA. Kobietę można kojarzyć przede wszystkim z jej występów w GOATS. Kim jest Weronika Malinowska? Poznaj nową zawodniczkę najpopularniejszej organizacji freak fight w Polsce.

Kim jest Weronika Malinowska?

Kim jest Weronika Malinowska? Kto to Weronika Malinowska? Pytania dotyczącego tego, kim jest dziewczyna występująca w darmowej walce na FAME MMA Reborn zasypały sieć po ogłoszeniu karty walk. Weronika Malinowska to jedna z uczestniczek odcinków, które pojawiały się na kanale GOATS. Należy ona jednak do tych bardziej kontrowersyjnych postaci ze względu na jej zachowanie podczas nagrań.

Ponadto dziewczyna działa w social mediach, a przede wszystkim na Instagramie oraz TikToku. Na pierwszej z platform posiada kilkanaście tysięcy obserwacji, natomiast na drugiej z wymienionych może pochwalić się wynikiem podobnej ilości fanów.

Weronika Malinowska wiek

Ile lat ma Weronika Malinowska? Nowa zawodniczka FAME MMA aktualnie ma 19 lat.

Weronika Malinowska wzrost

Jeśli chodzi o wzrost Weroniki Malinowskiej, to można stwierdzić, że należy ona do grona wysokich dziewczyn. Malinowska ma 175 centymetrów wzrostu.

Weronika Malinowska waga

Ile waży Weronika Malinowska? Dokładną wagę kobiety poznaliśmy podczas oficjalnego ważenia przed galą FAME MMA. Malinowska waży 58 kilogramów.

Weronika Malinowska rekord

Malinowska jak na razie stoczyło tylko jedną walkę, a jej rekord wynosi 1-0.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 1-0

Weronika Malinowska FAME MMA

O tym, że Malinowska wystąpi na wydarzeniu organizacji FAME MMA, spekulowano już od dawna. Nie było zatem zdziwieniem, gdy pojawiła się w karcie walk opublikowanej 6 listopada 2023 roku na social mediach federacji.

Weronika Malinowska vs Iga Kozińska

Dziewczyną, z którą Malinowska zmierzyła się na FAME MMA Reborn jest Iga Kozińska. Obie dziewczyny występowały w filmikach Goats, a nawet miały ze sobą spór podczas udziału w nich. Weronika należała do tych kontrowersyjnych postaci, a jej zachowania na odcinkach nie wszystkim się podobały.

W walce z Kozińską Malinowska zaprezentowała się całkiem przyzwoicie. 19-latka dość zdecydowanie zdominowała rywalkę i wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

Weronika Malinowska Goats

Jak już wspominaliśmy, dziewczyna kilkakrotnie wystąpiła w materiałach publikowanych przez Goats. Choć początkowo była przyjazna wobec innych uczestniczek, to po jakimś czasie zaczęła publikować treści, które je obrażały. Przez swoje zachowania nie należała do faworytek widzów tego kanału.

Podczas odcinka "GOATS VS LEXY" dziewczyna brutalnie biła się z jedną z rywalek. Doszło do jej podtapiania i wyrywania przedłużanych włosów. Choć walka miała należeć do ciekawych, to w Internecie zagrzmiało oburzenie zarówno w jej stronę, jak i samych Goatsów. Finalnie Malinowska zawalczy z dziewczyną, z którą mierzyła się na odcinku, na gali freak fight.

Weronika Malinowska Instagram

Dziewczyna dzięki swojemu udziałowi w publikacjach Goats zdobyła sporą ilość obserwujących. Na Instagramie, gdzie znajdziemy ją pod nazwą @weronika.malinowskaa dziewczyna wstawia relacje, które pokazują jej codzienne życie. Na profilu widnieje jednak niewiele postów. Aktualnie obserwuje ją niemal 25 tysięcy użytkowników portalu.


Kim jest Weronika Malinowska?
Weronika Malinowska to jedna z uczestniczek filmików Goats.
Z kim Weronika Malinowska zawalczyła na FAME MMA Reborn?
Weronika Malinowska na FAME MMA Reborn zmierzyła się z Igą Kozińską.