Iga Kozińska należy do grona debiutantów, którzy wystąpią podczas FAME MMA Reborn. Kobieta jest przede wszystkim rozpoznawalna dzięki udziałowi w filmikach Goats. Kim jest Iga Kozińska?

Kim jest Iga Kozińska?

Kto to Iga Kozińska? FAME MMA nie zwalnia tempa i stawia na kolejne nowe twarze w swojej organizacji. Jedną z nich jest Iga Kozińska, która jest jedną z dziewczyn występujących okazjonalnie w filmikach grupy Goats na platformie YouTube. Pojawiła się w ich najbardziej kontrowersyjnym filmiku, gdzie kobiety biły się w błocie.

Poza jej obecnością na kanale Goats działa ona również w social mediach. Często publikuje na TikToku gdzie zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy obserwujących. Na jej Instagramie treści pojawiają się również często i tam występuje z liczbą niemal 40 tysięcy fanów.

Iga Kozińska wiek

Ile lat ma Iga Kozińska? Kozińska urodziła się w 2001 roku, co oznacza, że aktualnie ma 22 lata.

Iga Kozińska wzrost

Ile wzrostu ma Iga Kozińska? Kobieta ma 168 centymetrów wzrostu.

Iga Kozińska waga

Ile waży Iga Kozińska? Oficjalną wagę tej zawodniczki poznamy podczas oficjalnego ważenia przed wydarzeniem FAME MMA Reborn.

Iga Kozińska rekord

Jak wiadomo, Iga Kozińska ma swoją debiutancką walkę przed sobą, dlatego jej rekord wynosi 0-0.

Rekord MMA: 0-0

Iga Kozińska FAME MMA

O tym, że kobieta wystąpi na gali Fame MMA, spekulowano już od jakiegoś czasu. Nic dziwnego, gdyż wokół jej konfliktu i drugiej z uczestniczek wywiązała się niezła afera. Takie publiczne kłótnie wywołują spore zamieszanie w sieci i przyciągają rzeszę widzów. O jej obecności na wydarzeniu dowiedzieliśmy się 6 listopada 2023 roku podczas oficjalnej publikacji karty walk FAME MMA Reborn.

Iga Kozińska vs Weronika Malinowska

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby konflikt internetowy mógł zostać rozwiązany w oktagonie. Nic dziwnego, że rywalką Kozińskiej na FAME MMA Reborn będzie Weronika Malinowska. Panie już od pewnego czasu mają ze sobą na pieńku, więc możemy spodziewać się ciekawych konferencji z ich udziałem.

Jeśli chodzi o samą walkę, to zmierzą się one w formule K-1 w małych rękawicach. Obie są debiutantkami, dlatego niełatwo będzie wytypować lepszą z uczestniczek pojedynku. Ich walka w filmie Goats nie należała do profesjonalnych, więc wszystko może się zdarzyć.

Iga Kozińska Goats

Jak już wspomnieliśmy, Iga Kozińska wystąpiła w kilku odcinkach Goats, między innymi w kontrowersyjnej publikacji "GOATS VS LEXY". To właśnie w nim kobiety mierzyły się w walce w błocie, a nawet podtapiały się wzajemnie. Jedną z ofiar swojej przeciwniczki w takiej walce była Iga Kozińska.

Dziewczyna podczas swojego starcia miała wyrwane doczepiane włosy, a jej rywalka wkładała również jej głowę pod wodę, na co pozwolili organizatorzy. Była to ostatnia publikacja YouTuberów na tym kanale przez aferę z Pandora Gate. Co ciekawe, rywalką Igi na FAME MMA jest ta sama dziewczyna, z którą walczyła na opisywanym odcinku.

Iga Kozińska Instagram

Iga Kozińska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @igakozinska, gdzie na ten moment zgromadziła niemal 38 tysięcy obserwacji. Po ogłoszeniu jej debiutu we freak fightach ta liczba wciąż rośnie. Na jej profilu znajdziemy rozmaite sesje zdjęciowe oraz współprace z firmami.


Z czego znana jest Iga Kozińska? 
Iga Kozińska jest znana z występu w filmikach Goats.
Z kim na FAME MMA Reborn walczy Iga Kozińska?
Iga Kozińska na FAME MMA Reborn walczy z Weroniką Malinowską.