Krzysztof Gonciarz to jeden z najpopularniejszych twórców na polskich YouTubie. W ostatnim czasie więcej mówiło się jednak o nim w kontekście afery związanej z Pandora Gate. Kim jest Krzysztof Gonciarz? Sprawdź w poniższym artykule!

Kim jest Krzysztof Gonciarz?

Kim jest Krzysztof Gonciarz? Kto to Krzysztof Gonciarz? Krzysztof Gonciarz to twórca internetowy publikujący swoje materiały głównie na YouTubie. Popularność zdobył prowadząc program "Zapytaj Beczkę", który rozpoczął w 2011 roku. Równolegle prowadził kanał, gdzie zamieszczał filmy ze swoich podróży i życia codziennego. W 2014 roku przeprowadził się do Japonii, a rok później założył własną firmę o nazwie TOFU Media, która zajmuje się produkcją materiałów wideo.

Krzysztof Gonciarz wiek

Ile lat ma Krzysztof Gonciarz? Krzysztof Gonciarz urodził się 19 czerwca 1985 roku, a zatem aktualnie ma 38 lat.

Krzysztof Gonciarz wzrost

Gonciarz nie należy do wysokich, bowiem jego wzrost wynosi 175 centymetrów.

Krzysztof Gonciarz pochodzenie

Skąd pochodzi Krzysztof Gonciarz? Popularny twórca pochodzi z Krakowa. W 2014 roku przeprowadził się jednak do Japonii.

Krzysztof Gonciarz afera

Przez wiele Krzysztof Gonciarz skutecznie unikał afer i dram. Wszystko zmieniło się jednak w drugiej połowie 2023 roku, gdy do sieci trafiły nagrania, które postawiły youtubera w negatywnym świetle.

Krzysztof Gonciarz Pandora Gate

Krzysztof Gonciarz Pandora Gate, czyli czy Gonciarz również był zamieszany w tę aferę? Na przełomie września i października 2023 roku polski internet żył sprawą Pandora Gate. Krzysztof Gonciarz co prawda nie był związany dokładnie z tą aferą, jednak to właśnie ona skłoniła kilka kobiet do ujawnienia nagannych zachowań Gonciarza z przeszłości.

Prawdziwa twarz Krzysztofa Gonciarza

Pod koniec września 2023 roku Daria Dąbrowska, znana między innymi z udziału w programie Top Model, zdecydowała się zamieścić na swoim TikToku trwający ponad 15 minut film, w którym jak sama powiedziała, postanowiła pokazać prawdziwą twarz Krzysztofa Gonciarza.

W filmie zostały zawarte historie trzech dziewczyn. Każda z nich ujawniła niewłaściwe zachowania Krzysztofa Gonciarza, który dopuszczał się między innymi licznych manipulacji czy stosowania niedozwolonych środków.

Była partnerka Krzysztofa Gonciarza

Kim jest była partnerka Krzysztofa Gonciarza? Dziewczyna, która zamieściła w sieci głośny film ujawniający niewłaściwe zachowania Gonciarza to Daria Dąbrowska. Co prawda, sama przyznała, że nie była z popularnym youtuberem w związku, ale wiadomo, że łączyła ich bliska relacja.

Byłą partnerką Gonciarza jest natomiast Kasia Mecinski, która wspólnie z mężczyzną przez kilka lat nagrywała wspólnie filmy i publikowała je na YouTube.

Krzysztof Gonciarz Kasia

Krzysztof Gonciarz i Kasia przez długi czas tworzyli zgrany duet. Katarzyna Męcińska, znana lepiej jako Kasia Mecinski, przez cztery lata była partnerką Gonciarza i razem z nim publikowała materiały na platformie YouTube. Para rozstała się w 2018 roku.

Kasia ustosunkowała się również do wrześniowej afery z udziałem Krzysztofa Gonciarza. Na swoim Instagramie zamieściła dość obszerny wpis, w którym okazała wsparcie poszkodowanym kobietom.

W odniesieniu do tematu, na który wiele osób czeka. Kilka kobiet kontaktowało się ze mną po traumatycznych przeżyciach z nim szukając pomocy i próbując poukładać sobie to, co przeżyły. Wyborażam sobie ten mętlik, który przeżywały, zwłaszcza jeśli to do mnie zwracały się w tej sprawie. Taktyki manipulacji, poniżania i braku szacunku się pokrywają. Doszło do tgo, że modelki przyjeżdżające do Japonii były przez agencje ostrzegane przed nim.

 

Przykro było słuchać tych historii. Mam nadzieję, że tu się kończy.

 

Wspieram.

 

#niewruce

Krzysztof Gonciarz Youtube

Krzysztof Gonciarz na Youtube rozpoczął swoją karierę. Popularność na tej platformie zdobył dzięki prowadzeniu komediowego programu "Zapytaj Beczkę". Jednocześnie prowadził drugi kanał o nazwie "Krzysztof Gonciarz", na którym publikował wysokiej jakości filmy z jego życia i podróży.

Łącznie na tych dwóch kanałach Krzysztof Gonciarz zebrał ponad 1,7 miliona subskrypcji, a wszystkie filmy zgromadziły ponad pół miliarda wyświetleń.

Krzysztof Gonciarz Instagram

Krzysztof Gonciarz, podobnie jak wszyscy influencerzy, prowadzi Instagrama. Na tej platformie można go znaleźć pod nickiem @kgonciarz. Do tej pory zgromadził na tej platformie 310 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Krzysztof Gonciarz? 
Krzysztof Gonciarz ma 38 lat.
Ile mierzy Gonciarz? 
Gonciarz mierzy 175 centymetrów wzrostu.