Widzieliśmy już debiut Roberta Pasuta na FAME MMA oraz jego walkę z Jackiem Murańskim. Teraz czas na jego kumpla Czarka Jóźwika, który postanowił spróbować swoich sił w oktagonie. Podpisał on kontrakt z organizacją FAME MMA, a jego debiut zobaczymy już w lutym na Tauron Arena Kraków. Kim jest Czarek Jóźwik? Ile lat ma Czarek Jóźwik? Czy Czarek Jóźwik ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Czarek Jóźwik?

Kim jest Czarek Jóźwik? Kto to Czarek Jóźwik? Czarek to znany youtuber, który stał się bardziej popularny po stworzeniu wraz z Rafałem Masnym i Robertem Pasutem kanał AbstrachujeTV. Czarka spotkać można było również poza internetem. W 2015 roku gościł w programie Kuby Wojewódzkiego emitowanym na TVN. W 2017 roku zagrał w polskiej produkcji filmowej Nieprzygotowani: The Movie i wziął udział w spocie reklamowym sieci telekomunikacyjnej Plus.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Czarek Jóźwik wiek

Czarek Jóźwik urodził się 12 października 1992 roku. Aktualnie ma 30 lat.

Czarek Jóźwik wzrost

Czarek nie należy do wysokich mężczyzn. Wzrost Czarka Jóźwika to 167 centymetrów.

Czarek Jóźwik waga

Nie ma oficjalnych informacji o wadze Czarka Jóźwika. Wagę influencera i youtubera poznamy na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą FAME MMA 17.

Czarek Jóźwik studia

Czarek studiował finanse i rachunkowość, ale nie wiadomo, czy ukończył ten kierunek.

Czarek Jóźwik FAME MMA

Pod koniec 2022 roku federacja FAME MMA potwierdziła na swoim oficjalnym Instagramie, że Czarek Jóźwik dołącza do szerokiego grona zawodników. Debiut popularnego youtubera odbędzie się na siedemnastej edycji tej gali, która została zaplanowana na 3 lutego 2023 roku. Wiele osób długo zastanawiało się kto będzie przeciwnikiem Czarka z Abstrachuje.TV. Finalnie będzie to Tomasz "Gimper" Działowy, który do tej pory stoczył jeden pojedynek, przegrywając z "Trąbą".

Czarek Jóźwik vs Gimper

Czarek Jóźwik vs Tomasz "Gimper" Działowy, czyli walka dwóch youtuberów na FAME MMA 17. Najczęstszym pytaniem zadawanym przez fanów przy okazji tej walki jest to, czy zawodnicy są ze sobą aktualnie skonfliktowani. Raczej nie, chociaż nie wiadomo co przyniosą najbliższe konferencje. Gimper będzie trudnym rywalem dla Czarka. Ma dłuższy staż treningowy i pierwszy stres związany z walką za sobą. Na gali FAME MMA 14 pokazał się z dobrej strony, przegrywając ostatecznie w drugiej rundzie przez TKO.

„Długo wyczekiwany debiut już na FAME 17! Czarmageddon podejmuje się kolejnego wyzwania w swojej karierze i od razu ma wysoko postawioną poprzeczkę – jego ziomal Sutonator podbił serca fanów FAME. Czy Czarek podąży jego drogą? Gimper, mimo przegranej w debiucie, pokazał się z bardzo dobrej strony. Czołowy twórca commentary news ma apetyt na pierwsze zwycięstwo w oktagonie. Da radę?” – informuje organizacja FAME MMA.

Kto wygrał walkę Czarek Jóźwik vs Gimper na FAME MMA 17?

Czarek Jóźwik Abstrachuje

Czarek Jóźwik jest współzałożycielem kanału na YouTubie - Abstrachuje.TV. Gigantyczne wyświetlenia przyszły im już z pierwszymi nagraniami w roku 2012, a obecnie subskrybuje go ponad 3,3 mln osób, a wszystkie filmy wyświetlono już ponad miliard razy. Z tego powodu Czarek Jóźwik, Robert Pasut i Rafał Masny założyli spółkę. Panowie świetnie rozwinęli swój kanał opierający się na humorystycznym contencie, a następnie zaczęli inwestować w inne, dotykające kolejnych niszy. Stworzyli "Beksy" skierowane do żeńskiej części widowni, mini-serial "Nieprzygotowani", kanał "Dla Pieniędzy" poświęcony finansom czy chociażby "Do Roboty", który przekazywał istotne informacje o różnych zawodach. W spółkę zainwestował nawet były prezes Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski.

Niestety nic nie trwa wiecznie, tym bardziej w branży internetowej. Pierwsze problemy Czarka i Abstrachuje.TV pojawiły się w 2020 roku, kiedy na światło dzienne wyszła informacja o tym, że spółka nie tylko nie zarabia bajońskich sum, ale wręcz je systematycznie traci. Głównym powodem była spora konkurencja na YouTubie i spadek oglądalności ich materiałów na wszystkich kanałach. W 2021 r. z projektu odszedł Rafał Masny, a kilka miesięcy później Pasut i Jóźwik uznali, że nie odpowiada im praca w strukturach i wolą odejść i tworzyć kanał Abstrachuje niezależnie.

- Odchodzimy z firmy, którą założyliśmy. Doszliśmy do wniosku, że prowadzenie kanału i biznesu to za dużo i trochę nas to przytłoczyło. Nasze filmy były coraz gorsze, coraz mniej wam się podobały. Brakowało nam energii i czasu na dopracowanie ich. Może nawet zgubiliśmy po drodze pasję - tłumaczyli.

- Wyjście daje nam wolność, niezależność i szansę na znalezienie nowych pomysłów na siebie. Możemy też realizować nowe projekty, które nie zawsze były możliwe w większej strukturze, jaką jest firma - wyjaśnił w filmie Jóźwik.

Czarek Jóźwik - Maffashion

Czarek Jóźwik przez cztery lata był związany z blogerką Maffashion. W tamtym okresie byli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. W 2016 roku Maffasion przyjęła oświadczyny Czarka. Jóźwik zaskoczył ją w Londynie niespodziewanymi odwiedzinami, gdy ta miała sesję zdjęciową w stolicy Wielkiej Brytanii.  Wydawało się, że związek ma przed sobą świetlaną przyszłość. Niestety pod koniec 2019 roku Czarek i Maffasion ogłosili, że nie są już razem. Po wspólnej kolacji nagrali filmik, w którym potwierdzili, że podjęli decyzję o rozstaniu.

- Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej powiedzieć. (…) Ale spokojnie: zostajemy chyba znajomymi.

Maffasion długo nie była singielką. Po rozstaniu z Czarkiem Jóźwikiem związała się z aktorem i raperem Sebastianem Fabijańskim. We wrześniu 2020 roku urodził się ich syn - Bastian Jan.

Czarek Jóźwik - Julia Zawadzka

Czarek Jóźwik po rozstaniu z Maffashion znalazł miłość u boku Julii Zawadzkiej - 23-letniej influencerki, która cieszy się sporą popularnością na Instagramie, TikToku, a także YouTubie.

Czarek Jóźwik Instagram

Czarek Jóźwik prowadzi konto na Instagramie. Youtubera można znaleźć na tej platformie pod nickiem @czarek_. Obserwuje go tam ponad 530 tys. użytkowników.


Ile lat ma Czarek Jóźwik?
Czarek urodził się 12 października 1992 roku. Oznacza to, że ma 30 lat.
Kim jest Czarek Jóźwik?
Czarek to youtuber, influencer i obecnie zawodnik FAME MMA.