Prawdopodobnie po raz pierwszy w historii organizacja FAME MMA podała sporo konkretów, jeśli chodzi o dwie gale do przodu. Do tej pory promocja dotyczyła głównie najbliższego wydarzenia, a tym razem jest nieco inaczej. Co wiadomo o gali FAME MMA 13?

Data gali26 marca
Miejsce galiGliwice
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiNitro, Ferrari

Kiedy FAME MMA 13?

To, kiedy FAME MMA 13 się odbędzie, długo nie było jasne. Jak się jednak okazało przy okazji konferencji FAME MMA na początku 2022 roku, będzie to 26 marca - ostatnia sobota tego miesiąca.

Gdzie FAME MMA 13?

Również to, gdzie FAME MMA 13 zostanie zorganizowane, długo było tajemnicą. Ostatecznie dowiedzieliśmy się, że lokalizacja FAME MMA 13 to Gliwice i tamtejsza Arena Gliwice.

FAME MMA 13 bilety

FAME MMA 13 sprzedaż biletów ruszyła 23 stycznia 2022 roku. Wówczas dowiedzieliśmy się również o nawiązaniu współpracy FAME MMA z Empikiem. Nowością jest możliwość zakupienia biletów w salonie Empik i płatność gotówką za wejściówki.

FAME MMA 13 PPV

FAME MMA 13 w PPV - czy coś się w tej kwestii zmieni, porównując do poprzednich gal? Tak, nowością będzie możliwość zakupienia dostępu PPV w stacjonarnych salonach Empik, gdzie sprzedawca wygeneruje specjalny kod dostępu do gali. Nowością jest także możliwość zapłacenia gotówką za PPV - właśnie w Empiku.

Nowością jest również fakt, że FAME MMA nawiązało współpracę z Cyfrowym Polsatem, dzięki czemu można wykupić dostęp do transmisji PPV również za pośrednictwem tej platformy.

 

 

FAME MMA 13 konferencja

Konferencje FAME MMA są dla niektórych równie ciekawe, co same gale. Nic dziwnego – wówczas zawodnicy pojedynkują się ze sobą słownie, a czasami w ich żywiołowe dyskusje włączają się również włodarze. Wywiady z zawodnikami czy konferencja FAME MMA 13 dla niektórych fanów będą więc czymś równie ekscytującym, co same pojedynki w klatce.

FAME MMA 13 komentatorzy

Kto skomentuje galę FAME MMA 13? Tego jeszcze nie wiemy. Podczas gali FAME MMA 11 doszło do roszady na stanowisku komentatora. Głównym komentatorem był Maciej Turski z Kanału Sportowego, a nie jak to miało miejsce do tej pory Mateusz Kaniowski, który tym razem – na przemian z Michałem Rogozińskim – przeprowadzał wywiady w klatce po walkach. Ekspertem w duecie z Turskim był natomiast Jakub „Kubańczyk” Flas.

Jak będzie na FAME MMA 13? Jak się okazało, duet komentatorów stworzą właśnie Turski i Kubańczyk.

Kto na FAME MMA 13?

Znamy już kilku uczestników gali FAME MMA 13. O tym, kto na FAME MMA 13 zadebiutuje w klatce, dowiedzieliśmy się wiele miesięcy przed galą. Wówczas okazało się bowiem, że kontrakty jako zawodnicy podpisali Sergiusz „Nitrozyniak” Górski i Mariusz „Sarius” Golling. Popularny streamer i równie popularny raper wystąpią w najważniejszych walkach FAME MMA 13. Jak się okazało, przeciwnikiem Sariusa miał być Don Kasjo, jednak ostatecznie do pojedynku nie dojdzie, gdyż Kasjusz Życiński zdecydował się odejść z FAME MMA. Walka Sariusa na FAME MMA 13 stoi więc pod znakiem zapytania.

Rywalem Nitro będzie Paweł Smektalski, znany w sieci jako Unboxall. Do startów na FAME MMA 13 wraca ulubieniec publiczności, czyli Amadeusz "Ferrari" Roślik. Na gali z numerem 13 kibice będą mieli okazję po raz trzeci zobaczyć jego walkę z Adrianem "Polakiem" Polańskim - tym razem bez limitu czasowego.

Walki FAME MMA 13

Walki FAME MMA 13 już teraz zapowiadają się niezwykle ciekawie, choć nie znamy rywali Nitrozyniaka i Sariusa. Dlaczego? Są to bowiem bardzo popularni twórcy w swoich dziedzinach, którzy zapewnią gali odpowiedni rozgłos. Zwłaszcza zakontraktowanie Nitrozyniaka brzmi jak strzał w dziesiątkę. Górski jest jednym z najpopularniejszych streamerów w polskim internecie i posiada równie duże grono fanów, co hejterów. Ci pierwsi będą chcieli zobaczyć jego występ w klatce, drudzy z kolei będą trzymać kciuki za to, żeby przegrał. Jedno jest pewne – obie strony obejrzą jego walkę, a właśnie o to chodzi włodarzom FAME MMA.

Na FAME MMA 13 dojdzie również do walki Norman Parke vs Popek Monster na zasadach MMA. Podczas FAME MMA 13 w klatce tej organizacji zadebiutuje Japczan, który przenosi się do tej federacji z High League. Jego rywalem będzie Robert Pasut, jeden z założycieli kanału Abstrachuje.

Kursy FAME MMA 13

Kursy FAME MMA 13 wystawia bukmacher Betclic, czyli oficjalny sponsor federacji. Gdy tylko zostają ogłoszone pierwsze pełne zestawienia, zaraz potem w ofercie Betclic są dostępne typy FAME MMA 13.

Zobacz także – kod promocyjny Betclic.

Typy FAME MMA 13

Typy na FAME MMA 13 znajdziesz w zakładce Sporty Walki na stronie zawodtyper.pl. Pokusiliśmy się między innymi o analizy walki wieczoru oraz innych pojedynków gali FAME MMA 13.

Karta walk FAME MMA 13

Karta walk FAME MMA 13 zawiera więc już wszystkie zestawienia. W walce wieczoru zmierzą się Nitro i Paweł Smektalski, czyli Unboxall. Dla kibiców najciekawszym pojedynkiem jest jednak ponownie starcie Ferrari vs Polak.


Jaki jest termin gali FAME MMA 13?
FAME MMA 13 odbędzie się w marcu 2022 roku.
Kto zawalczy na FAME MMA 13?
Bohaterami gali FAME MMA 13 będą między innymi Nitro i Ferrari.