Wiejski Koks to kolejny zawodnik, który dołączył do organizacji FAME MMA. Kim jest Wiejski Koks? Ile lat ma Wiejski Koks. Jak nazywa się Wiejski Koks? Czy Wiejski Koks ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Wiejski Koks imię i nazwisko

Jak nazywa się Wiejski Koks? Jak Wiejski Koks ma na imię? Imię i nazwisko zyskującego na popularności stolarza i tik-tokera to Radosław Paszko.

Kim jest Wiejski Koks?

Kim jest Wiejski Koks? Kto to Wiejski Koks? W momencie ogłoszenia przez federację FAME MMA angażu popularnego tik-tokera i instagramera, z pewnością wiele osób mogło zadać sobie tego typu pytania. Radosław "Wiejski Koks" Paszko jest stolarzem i mieszka na wsi, a od pewnego czasu jest obecny także na platformie Tik-Tok, która znana jest z krótkich, maksymalnie trzyminutowych filmików. Swoją przygodę z tym serwisem rozpoczął w 2021 roku, wrzucając 9-sekundowego tik-toka na temat jego efektów 10-letniego treningu na siłowni. Od tego momentu jego kariera tik-tokera zaczęła się rozwijać. Na swoich krótkich filmikach opowiada głównie o diecie, treningach i sportowym stylu życia. Od pewnego czasu prowadzi także serię o nazwie "Robię trening w stodole, dopóki nie dołączy do mnie Ekipa WK". Wiejski Koks jest także obecny na Instagramie, gdzie dzieli się fotkami ze swoich sesji treningowych i zamiłowania do motocykli.

Wiejski Koks wiek

Ile lat ma Wiejski Koks? Nie znamy dokładnej daty urodzin Wiejskiego Koksa, ale na jego Instagramie możemy znaleźć informację, że tik-toker ma 27 lat.

Wiejski Koks wzrost

Wiejski Koks wzrost, czyli jak wysoki jest tik-toker? Wzrost Radosława "Wiejskiego Koksa" Paszko nie jest znany. Ile mierzy Wiejski Koks, dowiemy się na ceremonii ważenia przed 16. edycją gali FAME MMA.

Wiejski Koks waga

Również to, ile wynosi waga Wiejskiego Koksa, okaże się w momencie jego walki na FAME MMA 16. Dzień przed jego debiutanckim występem dojdzie bowiem do ceremonii ważenia, na której Wiejski Koks zostanie zważony.

Wiejski Koks siłownia w stodole

Dużą popularność Wiejskiemu Koksowi przyniósł własny projekt siłowni z drewna. Wybudował ją z bratem i kolegą. Siłownia znana z jego tik-toków znajduje się w starej stodole.

Wiejski Koks Don Diego

Siłownia w stodole zbudowana przez Wiejskiego Koksa robi powoli furorę w Internecie. Latem tego roku odwiedził ją znany zawodnik Gromdy - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn.

Wiejski Koks FAME MMA

24 września FAME MMA ogłosiło Wiejskiego Koksa jako swojego nowego zawodnika. Do jego debiutu dojdzie na gali FAME MMA 16. O debiucie Radosława Paszko mówiło się od dłuższego czasu, a o jego potencjalnej walce najwięcej wspominał Boxdel podczas "Aferek" na YouTube.

Zobacz także - co wiemy o gali FAME MMA 16?

Wiejski Koks walka

Debiutanckim rywalem Wiejskiego Koksa będzie Natan Marcoń, który również przeżył prawdziwą transformację swojej sylwetki dzięki ciężkim treningom na siłowni. Panowie raczej nie będą mieć do siebie żadnej spiny, więc czeka nas czysto sportowy pojedynek. Zobaczymy jednak, co przyniesie pierwsza konferencja FAME MMA 16.

Wiejski Koks dziewczyna

Nie wiemy za wiele o życiu prywatnym Wiejskiego Koksa i na wiele pytań poza siłownią i treningami ciężko znaleźć odpowiedzi. Na zdjęciach publikowanych na Instagramie i na filmikach nie widać potencjalnej partnerki.

Wiejski Koks TikTok

Wiejski Koks udziela się głównie na Tik-Toku pod nazwą wiejskikoks. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 250 tys. użytkowników.

Wiejski Koks Instagram

Z kolei na Instagramie Wiejskiego Koksa można znaleźć jako wiejskikoks. Na tym portalu śledzi go już ponad 100 tys. followersów.

Wiejski Koks YouTube

Wiejski Koks zaczął wrzucać filmy na YouTube rok temu. Obecnie ma ponad 6 tys. subskrybentów, a jego najpopularniejszy film to "Naturalna transformacja po 11 latach treningu na domowej siłowni". Film ten ma ponad 36 tys. wyświetleń.


Jak nazywa się Wiejski Koks?
Imię i nazwisko Wiejskiego Koksa to Radosław Paszko.
Z czego znany jest Wiejski Koks?
Mężczyzna jest tik-tokerem i instagramerem. Na swoich filmikach i zdjęciach pokazuje efekty swoich treningów na siłowni.