Wszystkie walki Clout MMA 2

Najman vs Lizak - Wynik

Marcin Najman ma za sobą dość sporo porażek. Co ciekawe, większość jego walk zakończyła się przed czasem. W przypadku sobotniej walki, wielu również przewidywało, że "El Testosteron" nie przetrwa pełnego dystansu. Jeśli chcieliście obstawić ten, albo pozostałe pojedynki gali Clout MMA 2, warto było skorzystać z Clout MMA kod promocyjny. Gwarantował on aż do 635 PLN na start!

Na poprzedniej gali Clout MMA, Najman miał okazję wziąć udział w walce wieczoru. Przegrał on z Andrzejem Fonfarą w całe 16 sekund. Jednak według typerów, Najman miał zdecydowanie większe szanse na wygraną sobotniego pojedynku niż zazwyczaj. Jednak warto wspomnieć o tym, że Lizak był kilkukrotnie od niego młodszy, a także ważył dużo mniej. Mimo to, kurs na wygraną Marcina wynosił 2,52.

Lizak również zawalczył na gali Clout MMA 1, gdzie zmierzył się z Dominikiem Skowyrą. Swój debiut wygrał, a także był pewny zwycięstwa w swoim drugim pojedynku. Kurs przewidując wygraną Piotra, wynosił 1,40. Wielu spekulowało także, że walka skończy się przed czasem.

Piotr "Lizak" Lizakowski pokonał Marcina "El Testosterona" Najmana przez jednogłośną decyzję sędziów.