Wszystkie walki Clout MMA 2

Załęcki vs Omielańczuk - Wynik

Pierwotną formułą był boks, w którym znokautowanie przeciwnika nie jest takie proste. Jeśli nie doszłoby do zmiany w MMA, walka Daniel Omielańczuk vs Denis "Bad Boy" Załęcki mogła potrwać nawet pełen dystans. Jeżeli chcieliście obstawić ten, albo pozostałe pojedynki z gali Clout MMA 2, mogliście wykorzystać kod promocyjny Clout MMA, który gwarantował do 635 PLN na start!

Denis po ostatnich porażkach zdecydowanie nie był faworytem tej walki. Pojedynek zaczął się na korzyść Bad Boya - od boksu, który nie jest ulubioną formułą jego przeciwnika. Mimo to, widzowie podejrzewali, że walka szybko przejdzie do MMA. Z tego powodu kurs na wygraną Załęckiego wynosił 2,92. Denis ma do siebie to, że często łamie zasady. Po zmianie formuły na pełne MMA, nie miałby on szans z Danielem Omielańczukiem.

Natomiast Omielańczuk posiada bardzo bogatą historię walk, ponieważ ma on za sobą aż 42 pojedynki w formule MMA. Daniel do tej pory walczył w profesjonalnych federacjach, dlatego kursy były zdecydowanie na jego korzyść, a jego wygraną oszacowano na 1,30. Miał on o wiele większy staż, doświadczenie oraz umiejętności niż "Bad Boy".

Daniel Omielańczuk pokonał Denisa "Bad Boya" Załęckiego przez dyskwalifikację, runda III