Gala KSW 70 będzie kolejnym wydarzeniem największej polskiej organizacji MMA w 2022 roku. Co już wiadomo o gali KSW 70?

Data gali28.05.2022
Miejsce galiŁódź
Transmisja galiViaplay
Gwiazdy galiPudzianowski, Materla

Kiedy KSW 70?

Pierwsze szczegóły na temat gali KSW 70 poznaliśmy na kilka miesięcy przed galą. Wówczas przekonaliśmy się między innymi, kiedy KSW 70 się odbędzie. Jak się okazało, termin gali to 28 maja, czyli ostatnia sobota tego miesiąca.

Gdzie KSW 70?

Organizatorzy ogłosili również lokalizację gali KSW 70. Jak się okazało, majowa gala KSW odbędzie się w Łodzi, a konkretniej w tamtejszej Atlas Arenie. Będzie to siódma gala KSW organizowana w Łodzi.

KSW 70 PPV

Transmisja gali KSW 70 odbędzie się na internetowej platformie Viaplay. Żeby obejrzeć galę, nie trzeba osobno wykupować PPV na KSW 70. Wystarczy posiadać aktywny dostęp do całej platformy Viaplay.

Zobacz także - KSW w Viaplay - cena, jakość

KSW 70 bilety

Bilety na KSW 70 są dostępne w serwisie ebilet.pl. Ile kosztują bilety na KSW 70? Ceny wejściówek zaczynają się od 130 złotych.

KSW 70 ważenie

Ważenie KSW 70 odbędzie się dzień przed galą, czyli w tym przypadku w piątek 27 maja. Przekonamy się wówczas, czy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii i czy zrobili wagę.

KSW 70 komentatorzy

Komentatorami KSW po przejściu organizacji do Viaplay są Maciej Turski i Dominik Durniat. Federacja, wzorem UFC, próbuje również wariantu z trzema komentatorami. Jak na razie szansę na wykazanie się w tej roli dostali dwaj zawodnicy KSW - Albert Odzimkowski i Marian Ziółkowski. Wiele wskazuje więc na to, że jeśli jeden z nich nie będzie walczył na KSW 70, wskoczy do tercetu komentatorów z Turskim i Durniatem.

Kto na KSW 70?

Kto zawalczy na KSW 70, czyli najważniejsze pytanie dotyczące tej gali. Pierwotnie poznaliśmy dwóch zawodników, którzy wystąpią na KSW 70. W walce wieczoru kibice zobaczą długo wyczekiwany występ, czyli powrót do startów Mariusza Pudzianowskiego. "Pudzian" do startów wraca po tym, jak na KSW 64 bez problemów rozprawił się z senegalskim Bombardierem.

Zobacz także - zarobki Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego

Walki KSW 70

Walki KSW 70 to nie tylko występ Pudziana. W jednej z najważniejszych walk wieczoru wystąpi bowiem debiutujący w KSW Radosław Paczuski. Utytułowany kickbokser od 2019 roku próbuje swoich sił w KSW i, jak się okazało, na jego angaż zdecydowała się federacja KSW.

 

 

Zawodnicy KSW 70

Zawodnicy KSW 70, jacy zostali ogłoszeni przy okazji pierwszych informacji o kwietniowej gali, to właśnie wymienieni wcześniej Pudzianowski i Paczuski. Im bliżej gali, tym federacja z pewnością poda więcej konkretów, jeśli chodzi o to, jacy zawodnicy zawalczą na KSW 70.

Jak się okazało, rywalem Pudzianowskiego w jego kolejnej walce będzie inna legenda KSW, czyli Michał "Cipao" Materla.

Bukmacher KSW 70

Bukmacher na galę KSW 70 to firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli oficjalny sponsor gali. Fortuna od dłuższego czasu wystawia kursy na KSW i nie inaczej jest tym razem. Gdy pojedynki są ogłaszane, kursy na KSW 70 znajdują się na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Kursy KSW 70

Pierwsze kursy na KSW 70 pojawią się więc w ofercie, gdy federacja ogłosi pojedynki na tę galę. Czy Pudzian będzie faworytem w swojej walce?

Typy KSW 70

Kursy, dzięki którym można zagrać typy na KSW 70, dostępne są na stronie i w aplikacji Fortuny w zakładce MMA -> KSW. Właśnie tam pojawiają się kursy, gdy tylko federacja ogłasza kolejny pojedynek z danej gali.

Zobacz także - typy na KSW

Karta walk KSW 70

Karta walk KSW 70 zawiera już wszystkie nazwiska. Jak wam się podoba?

Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla
Daniel Omelańczuk vs Ricardo Prasel
Ivan Erslan vs Rafał Kijańczuk
Marek Samociuk vs Izu Ugonoh
Damian Piwowarczyk vs Bartosz Leśko
Radosław Paczuski vs Jason Wilnis
Anita Bekus vs Roberta Zocco
Albert Odzimkowski vs Tommy Quinn
Łukasz Rajewski vs Francisco Barrio


Jaki jest termin KSW 70?
Gala KSW 70 odbędzie się 28 maja 2022 roku.
Kto zawalczy na KSW 70?
Na KSW 70 zawalczą między innymi Mariusz Pudzianowski i Radosław Paczuski.