Dzień przed walką Gohy Magical z Marianną Schreiber pojawiła się informacja o zatrzymaniu jednej z zawodniczek. Istnieją szanse, że może nawet nie dojść do ich pojedynku na Clout MMA 4. O co chodzi?

Goha Magical zatrzymana przez policję

8 marca wieczorem, czyli dzień przed Clout MMA 4, w Internecie pojawiły się nagrania przedstawiające zabranie Gohy Magical przez policję. Jak się okazało, została ona zatrzymana, ponieważ nie stawiła się na odbyciu prac społecznych.

Rzecznik Clout MMA wspomniał o niepokojącej sytuacji związanej z Małgorzatą na swoim Twitterze. Z wpisu można wywnioskować, że federacja także zbyt wiele nie wie o całej sprawie.

Na profilu przeciwniczki Gohy - Marianny Schreiber, pojawił się filmik nawiązujący do sytuacji. Zawodniczka na nagraniu stoi przed komisariatem policji z synem Małgorzaty. Tłumaczą oni, że początkowo nawet Łukasz Magical nie wiedział, jaki był powód zatrzymania.

Nie chcieli udzielić więcej informacji, powiedzieli że nie ma możliwości spotkania się syna z mamą. Dlatego zaraz będziemy tutaj wchodzić i próbować działać.

Na nagraniu można usłyszeć, że Małgorzata została zatrzymana na okres 45 dni. Dzień po całej sytuacji federacja poinformowała, że Goha Magical nie zawalczy na Clout MMA 4, a Mariannie Schreiber została przydzielona nowa przeciwniczka.