Dzień przed galą Clout MMA 4 w Internecie pojawiły się nagrania przedstawiające zatrzymanie Gosi Magical przez policję. Aktualnie nie wiadomo, kiedy zostanie wypuszczona. Co z jej walką na dzisiejszej gali?

Goha Magical nie zawalczy na Clout MMA 4

Po wczorajszej ceremonii ważenia Goha Magical została zabrana przez służby. Policja poinformowała, że nie stawiła się ona na odbycie prac społecznych, a okres zatrzymania może wynosić nawet 45 dni. Jej dzisiejszy pojedynek był wielką niewiadomą.

Federacja miała nadzieję, że Małgorzata zostanie wypuszczona i do walki z Marianną Schreiber dojdzie. Jednak dzisiejszego ranka okazało się, że Goha Magical nie wystąpi na Clout MMA 4. Organizacja musiała jak najszybciej znaleźć nową przeciwniczkę dla Marianny i jak się okazało, nie było z tym większego problemu.

Na jednej z ostatnich konferencji Schreiber wyzwała Lexy do walki. Nie trzeba było długo czekać na realizację tego starcia - zobaczymy je już na dzisiejszej gali! Lexy Chaplin podjęła się pojedynku z Marianną i zawalczy z nią po walce z Linkimaster, jeśli lekarze na to pozwolą.