Kuba Nowaczkiewicz to zawodnik organizacji FAME MMA. Wcześniej walczył dla organizacji High League, w której szybko stał się gwiazdą. Kim jest Kuba Nowaczkiewicz? Ile lat ma Kuba Nowaczkiewicz? Nowaczkiewicz walki - jak przebiegały?

Kim jest Kuba Nowaczkiewicz?

Kim jest Kuba Nowaczkiewicz? Gdy niektórzy z fanów High League zobaczyli to nazwisko na karcie walk przy okazji pierwszej konferencji przed galą, z pewnością mogli zadać sobie to pytanie. Jest to twórca internetowy, który ma za sobą przeszłość w sportach walki. W federacji High League stoczył trzy walki i wszystkie wygrał. Na co dzień mieszka w Krakowie i kumpluje się z "Trombą".

Kuba Nowaczkiewicz wiek

Kuba Nowaczkiewicz wiek, czyli ile mężczyzna ma lat? Nowaczkiewicz urodził się 21 sierpnia 1997 roku. Aktualnie ma on więc 26 lat.

Kuba Nowaczkiewicz waga

Nowaczkiewicz waży około 74 kilogramy.

Kuba Nowaczkiewicz wzrost

Zawodnik federacji FAME MMA ma 177 centymetrów wzrostu.

Kuba Nowaczkiewicz MMA

Nowaczkiewicz ma na swoim koncie amatorskie walki w MMA. Trenował między innymi w krakowskiej Szkole Walki Drwala, prowadzonej przez Tomasza Drwala, legendarnego polskiego zawodnika MMA. Jego trenerem był Sebastian Kotwica, zawodnik mający na swoim koncie pojedynki między innymi w organizacji Fight Exclusive Night, a dziś szkoleniowiec Tomasza Sarary.

Kuba Nowaczkiewicz walka

Kuba Nowaczkiewicz walka, czyli ile amatorskich pojedynków ma na swoim koncie? Trzy, w tym dwa zwycięstwa podczas Amatorskiej Ligi MMA w 2019 roku, dzięki czemu wygrał całe zawody. W trzecim pojedynku zremisował z Damianem Mioduszewskim i na tym ślad się urywa, jeśli chodzi o jego występy w amatorskim MMA.

Kuba Nowaczkiewicz FAME MMA

Po zamknięciu federacji High League Nowaczkiewicz związał się z organizacją FAME MMA. Jego debiut w największej polskiej federacji freak fightowej odbył się na gali FAME Friday Arena 1. Wydarzenie to odbyło się 21 lipca 2023 roku we Wrocławiu.

Kuba Nowaczkiewicz vs Josef Bratan

Na gali FAME Friday Arena 1 doszło do walki, która początkowo miała odbyć się na High League 6. Kuba Nowaczkiewicz zmierzył się z Josefem Bratanem. Kibice długo wyczekiwali na to starcie, było ono bowiem kontynuacją konfliktu jaki Josef Bratan miał z ekipą White Widow, z którą przyjażni się Nowaczkiewicz. Kursy na ten pojedynek były niezwykle wyrównane, jednak walka pokazała zupełnie co innego. Bratan całkowicie zdominował Nowaczkiewicza wygrywając w drugiej rundzie przez TKO.

Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś

Nowaczkiewicz vs Karaś to walka, do której doszło na gali FAME MMA 19. Był to jedyny pojedynek na karcie walk FAME MMA 19, który odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Karaś przystępował do tego starcia w roli faworyta, jednak Nowaczkiewicz zaskoczył na samym początku walki, posyłając rywala na deski. To bez wątpienia miało wpływ na dalsze losy pojedynku i ostatecznie Nowaczkiewicz wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Kuba Nowaczkiewicz High League

Kuba Nowaczkiewicz High League, czyli zawodowy debiut! Czy się komuś to podoba, czy nie, walki na galach typu freakfight wliczane są do zawodowych rekordów zawodników. W debiutanckiej walce Nowaczkiewicz zmierzył się z Przemkiem „Kolarem” Kolarczykiem.

Nowaczkiewicz vs Kolar

Patrząc na sportową przeszłość Nowaczkiewicza, z pewnością nie powinien nikogo dziwić fakt, że był on największym faworytem na całej gali, jeśli chodzi o kursy bukmachera. Jego wygraną oszacowano na kurs 1.15. Jak się okazało, bukmacherzy mieli rację, gdyż Kuba wygrał ze swoim rywalem, który nie był w stanie wyjść do drugiej rundy z powodu kontuzji.

Nowaczkiewicz vs Dredziasty

Równie dużym faworytem Nowaczkiewicz był na gali High League 2. Tym razem jego rywalem był inny z debiutantów, czyli Dredziasty. Nowaczkiewicz wygrał w drugiej rundzie, rozbijając swojego rywala ciosami w parterze.

Nowaczkiewicz vs Czaro Nykiel

Na czwartej edycji gali High League Nowaczkiewicz znokautował w drugiej minucie i dwudziestej trzeciej sekundzie pierwszej rundy Cezarego "Czaro" Nykiela.

Kuba Nowaczkiewicz więzienie

Podczas programu Rundki przed galą High League 2 do studia dodzwonił się widz, który niespodziewanie zapytał, czy Nowaczkiewicz siedział w więzieniu i jeśli tak, to jak długo. Tego typu telefon ewidentnie zaskoczył zawodnika, który popadł w zakłopotanie, nie chcąc rozwijać tego wątku. Po kilku minutach postanowił jednak opowiedzieć, z jakiego powodu miał problemy z prawem. W skrócie - jako 19-latek miał wypadek samochodowy, w którym ucierpiał zarówno jego kolega-pasażer, jak i kierowca drugiego samochodu. Jak twierdzi, padł ofiarą systemu, a jego prawnik nie pomógł mu w pozytywnym dla niego rozstrzygnięciu całej sprawy.

Kuba Nowaczkiewicz Ekipa

Nowaczkiewicz przyjaźni się z jednym z członków Ekipy, Trombą. Był on w jego narożniku podczas pojedynku Nowaczkiewicza na pierwszej gali High League. Kto wie, może Nowaczkiewicz przygotuje Trombę do jego debiutu w MMA, o którym mówi się od dawna?

Kuba Nowaczkiewicz Twitch

Nowaczkiewicz prowadził transmisje na Twichu na kanale „SpejsonTV”.

„Siema! Jestem Buba, będziemy razem grać, trochę się pośmiejemy, trochę powyzywamy. No i ogólnie będzie śmiesznie” – napisał w opisie kanału, który zdaje się jednak nieaktywny od dłuższego czasu.

Kuba Nowaczkiewicz Instagram

Nowaczkiewicz na Instagramie nazywa się "kubanowaczkiewicz". Jego profil przed pierwszą galą High League śledziło blisko 15 tysięcy obserwujących, a w ciągu kilku miesięcy zrobiło się z tego... ponad 400 tysięcy.


Ile lat ma Kuba Nowaczkiewicz?
Zawodnik FAME MMA ma 26 lat.
Z kim Nowaczkiewicz wygrał w debiucie na High League?
Nowaczkiewicz pokonał Kolara na pierwszej gali High League.