Przemysław „Kolar” Kolarczyk to kolejny z zawodników, którego zakontraktowanie ogłosiła federacja High League. Co wiadomo o uczestniku walki, która była pierwszą w historii organizacji High League?

Kim jest Przemysław „Kolar” Kolarczyk?

Kim jest Kolar? Kto to Kolar? Gdy ktoś zobaczył ksywę tego zawodnika na pierwszej konferencji przed debiutancką galą High League, z pewnością mógł się nieco zdziwić. Angaż zawodnika nie został bowiem wcześniej ogłoszony. Jak się jednak okazało, Kolar to kolejny nabytek High League, który otworzył kartę walk pierwszej gali.

Kolar pochodzi ze Śląska, a konkretniej z Bielska-Białej. Jest twórcą internetowym i początkującym aktorem oraz modelem. Jak przyznał, jego największym marzeniem jest... zostać rozpoznawalnym na całą Polskę. Planuje wytatuować sobie całe ciało.

Przemysław „Kolar” Kolarczyk wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Przemysław Kolarczyk ma 23 lata. Wzrost i jego waga pozostawały niewiadomą, ale dowiedzieliśmy się na ten temat więcej przy okazji jego występu w High League. Na ważeniu przed debiutem ważył 66,6 kg.

Przemysław „Kolar” Kolarczyk aktor

Kolar przyznał, że jego hobby są modeling i aktorstwo. Ukończył kurs modelingu, a na swoim koncie ma występy w kilku serialach i paradokumentach. Największą rozpoznawalność w sieci przyniosła mu gra w paradokumencie "Szkoła" na antenach telewizji TVN.

Przemysław „Kolar” Kolarczyk seriale

Pozostałe seriale, w jakich można było zobaczyć Kolara, to między innymi "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" czy "Lombard - Życie pod zastaw". Dość powiedzieć, że swoich sił w MMA próbują inni aktorzy znani z tej drugiej produkcji – Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański. Kto wie, może Kolar pójdzie ich śladem i stanie się równie rozpoznawalny również dzięki pojedynkom w klatce?

Przemysław „Kolar” Kolarczyk High League

Z pewnością w zyskaniu popularności i spełnieniu marzenia Kolarowi pomoże angaż w High League i występ na gali, podczas której zawalczyły między innymi Natsu czy Lexy. O tym, że Kolar zawalczy w High League, dowiedzieliśmy się na pierwszej konferencji prasowej przed wydarzeniem. Poznaliśmy wówczas także jego rywala, którym był Kuba Nowaczkiewicz.

Przemysław „Kolar” Kolarczyk walka

Trzeba przyznać, że w debiucie Kolara czekało naprawdę trudne wyzwanie. Nowaczkiewicz miał bowiem na swoim koncie starty w amatorskim MMA i triumf w zawodach ALMMA. Bukmacherzy nie mieli wątpliwości, kto był w tym pojedynku faworytem i z pewnością nie był nim Kolar.

Przemysław „Kolar” Kolarczyk MMA

Kolar w wywiadzie przyznał, że do startu MMA trenował w klubie Berserkers Team Bielsko-Biała. Jego trenerem był Patryk Chrobak. Wszystko wskazuje na to, że były to jego początki w MMA i że jego przeciwnik miał nad nim gigantyczną przewagę, jeśli chodzi o doświadczenie.

Widać było to w klatce, gdyż Kolar nie wyszedł do drugiej rundy z powodu kontuzji okopanego przez przeciwnika kolana i zanotował porażkę przed czasem w debiucie. Kolar przegrał również swoją drugą walkę na High League - na trzeciej edycji musiał uznać wyższość rapera Alana.

Przemysław „Kolar” Kolarczyk Instagram

Kolar prowadzi profil na Instagramie pod nazwą "k0l4r". Jego poczynania śledzi ponad 55 tysięcy obserwujących.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak nazywa się Kolar?

Imię i nazwisko Kolara to Przemysław Kolarczyk.

Z czego znany jest Kolar?

Mężczyzna jest początkującym modelem i aktorem.