Przemysław "Kolar" Kolarczyk to jeden z zawodników, który znalazł się na karcie walk Prime MMA 8. W swojej ostatniej walce zmierzył się z Kubą Lasikiem. Dowiedz się kim jest Kolar i co o nim wiadomo!

Kim jest Kolar?

Kto to Kolar? Kolara fani mogą kojarzyć z występów na High League. Zawalczył on bowiem na dwóch edycjach tej organizacji. Aktualnie Kolar jest zawodnikiem Prime MMA.

Obecność Kolarczyka we freak fightach może nieco dziwić. Nie jest on bowiem znany z niczego wyjątkowego i trudno przypisać mu cokolwiek, z czego mogą kojarzyć go kibice. Warto wspomnieć jedynie o kilku epizodycznych rolach, które zagrał w takich serialach jak "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" czy "Lombard. Życie pod zastaw".

Kolar imię i nazwisko

Jak nazywa się Kolar? Prawdziwe imię i nazwisko zawodnika Prime MMA to Przemysław Kolarczyk.

Kolar wiek

Ile ma lat Kolar? Kolarczyk aktualnie ma 24 lata.

Kolar waga

Przed ostatnią walką Kolar wniósł na wagę 75 kilogramów.

Kolar wzrost

Wzrost Kolara oscyluje w okolicy 185 centymetrów.

Kolar rekord

Przemysław Kolarczyk do tej pory stoczył tylko trzy walki. Dwie przegrał, a jedną zwyciężył.

Rekord MMA: 0-2
Bilans niestandardowe zasady: 1-0

Kolar walka

Debiutancka walka Kolara odbyła się na gali High League 1. Kolarczyk stanął wtedy naprzeciwko Kuby Nowaczkiewicza.

Kolar MMA

Kolar w wywiadzie przyznał, że do debiutu w MMA przygotowywał się w klubie Berserkers Team Bielsko-Biała. Jego trenerem był Patryk Chrobak. Wszystko wskazuje na to, że były to jego początki w MMA.

Kolar Prime MMA

3 stycznia 2024 roku Kolar został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji Prime MMA. Kolarczyk miał wystąpić w Igrzyskach Gladiatorów, które odbyły się na gali Prime MMA 7. Niestety na jednej z konferencji podczas przepychanek Kuba Lasik złamał nos Kolarowi, co przekreśliło jego szanse na udział w tej gali.

Kolar vs Kuba Lasik

Konflikt pomiędzy Lasikiem a Kolarem, który zrodził się na konferencji przed Prime MMA 8, znalazł swój finał w klatce. Do starcia pomiędzy tymi zawodnikami doszło bowiem 13 kwietnia w Warszawie na gali Prime MMA 8. Kolar z zawiązaną jedną ręką pokonał Lasika po nieco ponad dwóch minutach.

Kolar High League

Z pewnością w zyskaniu popularności Kolarowi pomógł angaż w High League i występ na gali, podczas której zawalczyły między innymi Natsu czy Lexy. O tym, że Kolar zawalczy w High League, dowiedzieliśmy się na pierwszej konferencji prasowej przed galą High League 1.

Kolar vs Kuba Nowaczkiewicz

W walce otwarcia gali High League 1 doszło do starcia Kolara z Kubą Nowaczkiewiczem. Kolarczyk nie sprostał bowiem wyzwaniu. Sędzia nie dopuścił go do drugiej rundy z powodu kontuzji nogi i w konsekwencji zwycięzcą walki został Nowaczkiewicz.

Kolar vs Alan Godziński

Drugi występ Kolara odbył się na gali High League 3. Tym razem zmierzył się on z raperem Alanem Godzińskim. Kolarczyk przegrał w pierwszej rundzie przez TKO.

Przemysław Kolarczyk aktor

Kolar przyznał, że jego hobby są modeling i aktorstwo. Ukończył kurs modelingu, a na swoim koncie ma występy w kilku serialach i paradokumentach. Największą rozpoznawalność w sieci przyniosła mu gra w paradokumencie "Szkoła" na antenach telewizji TVN.

Przemysław Kolarczyk seriale

Pozostałe seriale, w jakich można było zobaczyć Kolara, to między innymi "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" czy "Lombard - Życie pod zastaw". Dość powiedzieć, że swoich sił w MMA próbują inni aktorzy znani z tej drugiej produkcji – Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański. Kto wie, może Kolar pójdzie ich śladem i stanie się równie rozpoznawalny również dzięki pojedynkom w klatce?

Kolar Instagram

Kolar prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @k0l4r. Jego poczynania śledzi ponad 60 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Kolar?
Imię i nazwisko Kolara to Przemysław Kolarczyk. Ile ma lat Kolar? Kolar ma 24 lata.