Raper Alan, znany w sieci również jako Alan Człowieku, to kolejny kontrowersyjny transfer federacji High League. Co wiadomo o raperze młodego pokolenia?

Kim jest raper Alan?

Kim jest raper Alan? Kto to Alan Człowieku? Gdy podczas konferencji przed drugą galą High League federacja ogłosiła angaż tego zawodnika, z pewnością wielu internautów śledzących to wydarzenie zadawało sobie takie pytania.

Alan Człowieku jest więc raperem, który współpracował z wytwórniami HHNS i QueQuality. Po gali High League 3 będziemy mogli również powiedzieć - zawodnikiem typu freak fight!

Pod koniec 2021 roku z udziałem Alana doszło do sporej afery, gdyż mężczyzna potrącił samochodem człowieka. Jak przyznał, zrobił to specjalnie i potrącony przez niego człowiek "zasłużył na to".

Raper Alan imię i nazwisko

Jak nazywa się Alan Człowieku? Imię i nazwisko rapera Alana to Alan Godziński.

Alan Człowieku wiek

Jeśli chodzi o wiek, to, ile raper Alan ma lat, nie jest do końca jasne. Wiek rapera to 21 lat, ale nie wiadomo, czy urodził się w 2000 czy 2001 roku.

Alan Człowieku wzrost

Wzrost Godzińskiego jest znany. Mężczyzna mierzy 173 centymetry.

Alan Człowieku waga

Waga rapera Alana została ogłoszona dzień przed jego debiutem w High League. Na ten dzień zaplanowana była bowiem oficjalna ceremonia ważenia, podczas której dowiedzieliśmy się, że Alan... nie zrobił wagi, wnosząc na ważenie ponad 73 kilogramy.

Raper Alan HHNS

Raper Alan HHNS, czyli Hip Hop Nigdy Stop. Raper był związany z tą wytwórnią, współpracował również z QueQuality. Drogi Alana i HHNS zaczęły się jednak rozjeżdżać i strony nie do końca się dogadywały.

- Chcę odejść, a oni robią mi problemy i nie chcą mnie puścić. Pojawiają się jakieś chore sumy za wykup, zupełnie nierealne. Jeżeli faktycznie jestem tyle wart, to chciałbym tyle zarobić. Czekam na oświadczenie, bo HHNS miało wydać komunikat w mojej sprawie. Ludzie mieli poznać prawdę, jestem ciekawy jaka jest ta prawda - przyznał w rozmowie z portalem Glamrap w maju 2022 roku.

Najpopularniejszym utworem Alana zrobionym przy współpracy z HHNS jest kawałek "Pojechałem 200", który zgromadził grubo ponad osiem milionów wyświetleń.

Alan Człowieku YouTube

Raper Alan posiada również swój kanał na YouTube, gdzie zamieszczał utwory przed nawiązaniem współpracy z wytwórniami. Do jego najpopularniejszych kawałków należą "Erotoman" czy "Ale weszło".

Jego kanał na YouTube subskrybuje około 30 tysięcy użytkowników.

Alan Godziński High League

Jak się okazało w 2022 roku, Alan Godziński spróbował swoich sił w MMA w organizacji High League. Jego angaż został ogłoszony na konferencji prasowej przed trzecią galą High League. Trzeba przyznać, że właśnie podczas konferencji Alan i jego rywal ostro poddymili, a interweniować musiała nawet ochrona.

Alan Godziński walka

Walka Alana Godzińskiego, czyli z kim raper Alan zawalczył w debiucie w High League? Jego rywalem na trzeciej gali High League był Przemysław Kolarczyk, znany w sieci jako Kolar. Walka Kolar vs Alan otworzyła kartę walk High League 3.

Zobacz także - wyniki gali High League 3

Do debiutanckiego występu w MMA Alan przygotowywał się w Warszawskim Centrum Atletyki. W maju 2022 roku na swojego Instagrama wrzucił zdjęcie, na którym obecny był między innymi Kacper Błoński, gwiazdor FAME MMA, który również do swoich pojedynków trenuje w WCA.

Debiut Alana okazał się dla niego niezwykle korzystny, gdyż pokonał Kolara przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie.

Raper Alan dziewczyna

Czy Alan Człowieku ma dziewczynę? Patrząc na media społecznościowe mężczyzny wychodzi na to, że raper jest singlem.

Raper Alan Instagram

Raper Alan na Instagramie udziela się pod nazwą alanczlowiekuuu. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje ponad 30 tysięcy użytkowników Instagrama.