High League 3 to trzecia gala tej organizacji. Kto wygrał walki? Zapraszamy na opis gali High League 3!

High League 3 kto wygrał?

Tego, kto wygrał walki na High League 3, dowiedzieliśmy się w sobotę 4 czerwca 2022 roku. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem trzecia gala High League z walką wieczoru Alberto vs Dubiel.

High League 3 wyniki

High League 3 wyniki ciekawiły kibiców głównie, jeśli chodzi o wyniki walk. Z kolei włodarze High League na pewno zwracali również uwagę na High League 3 wyniki sprzedaży, jeśli chodzi o dostępy do PPV. Nie ulega wątpliwości, że im więcej sprzedanych PPV, tym większy zarobek po stronie organizatorów i lepsze gale w przyszłości.

Z racji tego, że wcześniejsze gale High League cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i okazały się sukcesem, nic nie wskazywało na to, żeby tym razem miało być inaczej.

High League 3 wyniki gali

High League 3 wyniki gali poznaliśmy późnym wieczorem w sobotę. Właśnie na 4 czerwca była bowiem zaplanowana druga w tym roku gala High League. W sobotę dowiedzieliśmy się między innymi, czy popularny raper Alberto zanotował udany debiut w MMA, czy jednak skazywany na porażkę Marcin Dubiel okazał się górą.

High League 3 wyniki walk

Wyniki walk High League 3 zapowiadały się więc niezwykle ciekawie. Oprócz wspomnianych wcześniej Alberto i Dubiela, w klatce zobaczyliśmy między innymi Denisa i Dawida Załęckich, Lil Masti czy debiutującego Robura z WK. Działo się!

Wyniki walk High League 3: