Alan "Alanik" Kwieciński i Dawid Załęcki zawalczyli na gali High League 3. Kto wygrał ten pojedynek?

Kwieciński vs Dawid Załęcki High League 3

Kwieciński vs Dawid Załęcki to pierwsza z dwóch walk rodziny Załęckich podczas trzeciej gali High League 3. Ojciec Denisa Załęckiego zadebiutował w High League w pojedynku z byłym rywalem jego syna, czyli Dawida Załęckiego, który w przeszłości pokonał Kwiecińskiego. Konflikt między zawodnikami trwa jednak po dziś dzień, więc spór na dobre postarał się zakończyć... ojciec Denisa Załęckiego.

Kto wygrał walkę Kwieciński vs Dawid Załęcki?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kwieciński vs Dawid Załęcki, mogliśmy wytypować naszego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem High League. Kursy na galę High League 3 można było znaleźć w zakładce MMA -> High League. Według bukmacherów, faworytem był Dawid Załęcki, choć pierwotnie kursy były bardziej wyrównane. Dla wielu z pewnością mogła być to niespodzianka, gdyż 45-latek debiutował na tak dużej gali, a Kwieciński miał na swoim koncie wiele pojedynków, nie zawsze toczących się po jego myśli.

Kurs na wygraną Kwiecińskiego wynosił 2.25, z kolei na Załęckiego seniora - 1.50.

Wynik walki Kwieciński vs Dawid Załęcki

Wynik walki Kwieciński vs Dawid Załęcki z pewnością był niezwykle ważny dla obu zawodników. Co prawda Załęcki nie wiąże przyszłości z pojedynkami typu freak fight, ale na pewno chciał pokonać Kwiecińskiego, z którym skonfliktowany jest jego syn. Z kolei Kwieciński w ostatnim czasie głównie przegrywał i w pojedynku z debiutantem w teorii powinien być faworytem, ale... nie był nim.

Zobacz także - kim jest Dawid Załęcki?
[blok_slider]

Opis walki Kwieciński vs Dawid Załęcki

Opis walki Kwieciński vs Dawid Załęcki, czyli kto wygrał ten pojedynek?

I runda

Mocno w walkę wszedł Dawid Załęcki, który walczył z opuszczonymi rękami i bez gardy. Trafiał potężnie zarówno ciosami, jak i kopnięciami. Załęcki senior posłał rywala na deski trzykrotnie w pierwszej rundzie i sędzia musiał zakończyć pojedynek. Co za debiut!

Dawid Załęcki pokonał Alana Kwiecińskiego przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk High League 3: