Tarzan i Scarface Bomba otworzyli kartę walk gali High League 3, jeśli chodzi o starcia transmitowane w systemie PPV. Kto wygrał ten pojedynek?

Tarzan vs Bomba High League 3

Tarzan vs Bomba to druga walka trzeciej gali High League 3. Panowie ostro poddymili na pierwszej konferencji prasowej przed wydarzeniem, jednak później wywiązał się konflikt pomiędzy Bombą a Amadeuszem Ferrarim, gwiazdą federacji FAME MMA. Z racji tego, że w tle pojawiła się kobieta i naprawdę ostre oskarżenia, niektórzy stwierdzili, że walka Tarzan vs Bomba nie jest już ciekawa i że wszyscy czekają na walkę Bomby z Ferrarim.

Kto wygrał walkę Tarzan vs Bomba?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Tarzan vs Bomba, mogliśmy wytypować naszego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem High League. Kursy na galę High League 3 można było znaleźć w zakładce MMA -> High League. Według bukmacherów, faworyta od początku... nie było. Kursy były bowiem wyrównane i trudno było przewidzieć, kto okaże się górą w tym starciu.

Kurs na wygraną Tarzana wynosił 1.90, z kolei na Bombę - 1.70.

Wynik walki Tarzan vs Bomba

Wynik walki Tarzan vs Bomba z pewnością był niezwykle ważny dla obu zawodników. Tarzan w debiucie w High League przegrał, więc druga porażka w jego rekordzie nie wyglądałaby najlepiej, jeśli chodzi o jego przyszłość w federacji. Z kolei debiutant Bomba również na pewno chciał wygrać i w efektownym stylu przywitać się z High League, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego konflikt z Ferrarim i ewentualną walkę z Władcą Piekieł.

Zobacz także - kim jest Bomba?
[blok_slider]

Opis walki Tarzan vs Bomba

Opis walki Tarzan vs Bomba, czyli kto wygrał ten pojedynek?

I runda

Niespełna 20 sekund! Panowie ostro na siebie ruszyli i obaj trafili mocnymi ciosami. Jak się jednak okazało, ciosem kończącym z prawej ręki trafił Tarzan, który błyskawicznie pokonał Bombę.

Tarzan pokonał Bombę przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk High League 3: