Lil Masti i Zusje zawalczyły na gali High League 3 w walce na nietypowych zasadach. Kto wygrał ten pojedynek?

Lil Masti vs Zusje High League 3

Lil Masti vs Zusje to druga z dwóch walk kobiet podczas trzeciej gali High League 3. Panie w przeszłości nie były ze sobą skonfliktowane, a przynajmniej nie było nic na ten temat wiadomo, jeśli chodzi o medialne doniesienia czy przepychanki. Organizacja postanowiła je jednak zestawić na nietypowych zasadach boksu birmańskiego, w którym między innymi można uderzać z... głowy.

Kto wygrał walkę Lil Masti vs Zusje?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Lil Masti vs Zusje, mogliśmy wytypować naszą faworytkę w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem High League. Kursy na galę High League 3 można było znaleźć w zakładce MMA -> High League. Według bukmacherów, zdecydowaną faworytką od początku była Lil Masti. Nic dziwnego - kobieta posiadała sporą przewagę warunków fizycznych nad swoją rywalką i znacznie bogatsze doświadczenie, jeśli chodzi o sporty walki.

Kurs na wygraną Lil Masti wynosił 1.15, z kolei na Zusje - 4.14. Zusje była tym samym największym underdogiem na całej karcie walk High League 3.

Wynik walki Lil Masti vs Zusje

Wynik walki Lil Masti vs Zusje z pewnością był niezwykle ważny dla obu zawodniczek. Lil Masti była zdecydowaną faworytką i po prostu musiała wygrać ten pojedynek. Ma lepsze umiejętności, większe doświadczenie i na papierze zwyczajnie lepsza od swojej rywalki. Zusje z kolei debiutowała w High League, więc na pewno chciała dać dobrą walkę. W przeszłości zawodniczka toczyła swoje pojedynki w FAME MMA, podobnie jak Lil Masti.

Zobacz także - kim jest Zusje?
[blok_slider]

Opis walki Lil Masti vs Zusje

Opis walki Lil Masti vs Zusje, czyli kto wygrał ten pojedynek?

I runda

Pierwsza runda dla Lil Masti. Bogusz trafiała celniej i mocniej, znacznie sprawniej chodząc na nogach i lepiej się poruszając. Zusje celowała jednym mocnym ciosem, ale nieskutecznie.

II runda

Drugie starcie dla Bogusz. Lil Masti trafia celniej i mocniej, a także - przede wszystkim - częściej. Nie można odmówić Zusje charakteru, ale umiejętności w tym pojedynku są zdecydowanie po stronie byłej mistrzyni FAME MMA.

III runda

Walka do jednej bramki. Podobnie jak we wcześniejszych rundach, również w ostatnim starciu znacznie lepsza była Lil Masti. Pewna wygrana Bogusz na punkty.

Lil Masti pokonała Zusje przez jednogłośną decyzję sędziów

Wyniki pozostałych walk High League 3: