Robur WK i Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika zawalczyli na gali High League 3. Kto wygrał ten pojedynek?

Robur vs Burneika High League 3

Robur vs Burneika to jedna z najważniejszych walk podczas trzeciej gali High League 3. Dla wielu angaż Roberta Burneiki w High League był sporą niespodzianką, gdyż litewski kulturysta podkreślał w wywiadach, że nie planuje kolejnych pojedynków w klatce. Jak widać, włodarze High League musieli użyć solidnych argumentów finansowych i nakłonili Burneikę na podpisanie kontraktu z ich federacją.

Kto wygrał walkę Robur vs Burneika?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Robur vs Burneika, mogliśmy wytypować naszego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem High League. Kursy na galę High League 3 można było znaleźć w zakładce MMA -> High League. Według bukmacherów, faworytem był Robur WK. Pierwotnie kursy były nieco bardziej wyrównane, ale im bliżej gali, tym przedstawiciel Warszawskiego Koksa stawał się coraz większym faworytem.

Kurs na wygraną Robura wynosił 1.25, z kolei na Burneikę - 3.20.

Wynik walki Robur vs Burneika

Wynik walki Robur vs Burneika z pewnością był niezwykle ważny dla obu zawodników, choć presja leżała po stronie pierwszego z nich. Od dawna mówiło się, że Robur posiada największe predyspozycje do MMA, jeśli chodzi o przedstawicieli Warszawskiego Koksa. Burneika z kolei nie ukrywał, że nie traktuje MMA poważnie i że przede wszystkim nie chce się podczas walki nabawić kontuzji. Robur musiał więc wygrać, jeśli wiąże przyszłość z MMA - a wygląda na to, że wiąże.

Zobacz także - kim jest Robert Burneika?
[blok_slider]

Opis walki Robur vs Burneika

Opis walki Robur vs Burneika, czyli kto wygrał ten pojedynek?

I runda

30 sekund i koniec! Burneika w jednej z pierwszych akcji nabawił się kontuzji nogi, prawdopodobnie przy nieudanej próbie obrotówki. Udany debiut Robura w High League, choć przedstawiciel Warszawskiego Koksa tak naprawdę nie zdążył zadać ciosu!

Robur pokonał Burneikę przez TKO (kontuzja), runda 1

Wyniki pozostałych walk High League 3: