Przemysław "Kolar" Kolarczyk i Alan "Alan Człowieku" Godziński stoczyli walkę na gali High League 3. Kto wygrał ten pojedynek?

Kolar vs Alan High League 3

Kolar vs Alan to pierwsza walka trzeciej gali High League 3. Panowie ostro poddymili na pierwszej konferencji prasowej przed wydarzeniem, jednak później zaczęli stopniowo wypowiadać się o sobie z coraz większą sympatią. Nie ma między nimi złej krwi, więc na High League 3 Kolar i Alan nie mieli do rozwiązania jakiegoś konfliktu czy personalnej sprawy.

Kto wygrał walkę Kolar vs Alan?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kolar vs Alan, mogliśmy wytypować naszego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem High League. Kursy na galę High League 3 można było znaleźć w zakładce MMA -> High League. Według bukmacherów, faworytem tego starcia był Kolar, dla którego był to drugi występ w klatce High League. Alan z kolei był debiutantem i z pewnością nie był to w tym przypadku jego atut.

Kurs na wygraną Kolara wynosił 1.45, z kolei na Godzińskiego - 2.37. Faworytem był więc Kolarczyk, ale raper nie był pozbawiony jakichkolwiek szans.

Wynik walki Kolar vs Alan

Wynik walki Kolar vs Alan z pewnością był niezwykle ważny dla obu zawodników. Kolar w debiucie w High League przegrał, więc druga porażka w jego rekordzie nie wyglądałaby najlepiej, jeśli chodzi o jego przyszłość w federacji. Z kolei debiutant Alan również na pewno chciał wygrać i w efektownym stylu przywitać się z High League.

Według bukmacherów faworytem był Kolar, ale trudno było cokolwiek powiedzieć o obu zawodnikach, jeśli chodzi o ich poziom sportowy.

Zobacz także - kim jest Alan?
[blok_slider]

Opis walki Kolar vs Alan

Opis walki Kolar vs Alan, czyli kto wygrał ten pojedynek?

I runda

Pierwsza runda przebiegała spokojnie przez większość starcia. Kolar szukał mocnego ciosu z prawej ręki, z kolei Alan trafiał kopnięciami. Na minutę przed końcem rundy sędzia Piotr Jarosz zwrócił uwagę zawodnikom, żeby zaczęli... celniej trafiać, gdyż wszystkie ciosy lądują w powietrze. Jak się okazało, uwagi sędziego do serca wziął sobie Alan, który trafił mocnym ciosem, posłał go na deski i tam dokończył robotę, notując wygraną w debiucie High League.

Alan pokonał Kolara przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk High League 3: