Lukas TV i Kamil Kossakowski zawalczyli na gali High League 3. Kto wygrał ten pojedynek?

Lukas TV vs Kossakowski High League 3

Lukas TV vs Kossakowski to trzecia walka trzeciej gali High League 3. Panowie w przeszłości mieli już okazję ze sobą zawalczyć w nietypowej formule 1 vs 1 vs 1. Jak się okazało, zrobiła się z tego walka 2 vs 1, kiedy to Lukas TV i trzeci z zawodników ruszyli na Kossakowskiego. Piosenkarz disco polo długo stawiał im opór, ale ostatecznie przegrał, choć zyskał przy tym sympatię widzów. Jak się okazało, High League postanowiło ich zestawić 1 vs 1, żeby na dobre wyjaśnili to, kto jest lepszy.

Kto wygrał walkę Lukas TV vs Kossakowski?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Lukas TV vs Kossakowski, mogliśmy wytypować naszego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem High League. Kursy na galę High League 3 można było znaleźć w zakładce MMA -> High League. Według bukmacherów, faworytem od początku był Kossakowski. Nic dziwnego - skoro mężczyzna długo stawiał rywalom opór w walce 1 vs 2, tym bardziej powinien poradzić sobie w pojedynku z youtuberem.

Kurs na wygraną Kossakowskiego wynosił 1.20, z kolei na Lukasa - 3.60, przez co jest był jednym z największych underdogów na całej gali.

Wynik walki Lukas TV vs Kossakowski

Wynik walki Lukas TV vs Kossakowski z pewnością był niezwykle ważny dla obu zawodników. Kossakowski w debiucie w High League przegrał, więc z pewnością chciał dopisać do swojego rekordu wygraną. Z kolei Lukas TV, choć wygrał z Kossakowskim w walce 1 vs 1 vs 1, nie zyskał sympatii widzów, więc musiał postarać się o to, żeby zmienić nieco swój wizerunek, jeśli chodzi o High League. Efektowna wygrana z pewnością znacząco by mu w tym pomogła.

Zobacz także - kim jest Lukas TV?
[blok_slider]

Opis walki Lukas TV vs Kossakowski

Opis walki Lukas TV vs Kossakowski, czyli kto wygrał ten pojedynek?

I runda

Mocno ruszył Kossakowski, który trafił Lukasa ciosami. Ten, broniąc się, zepchnął rywala do siatki, a następnie skutecznie go obalił. Długo nie zdołał w tej płaszczyźnie zagrozić rywalowi, ale zyskał dosiad. Po chwili Kossakowski skutecznie przerzucił przeciwnika i znalazł się na górze. Runda dla przedstawiciela disco polo.

II runda

Druga runda miała identyczny przebieg - potężnymi ciosami trafił Kossakowski i ponownie klinczem ratował się prankster, po chwili znajdując się na górze w parterze. Na 45 sekund przed końcem po raz kolejny kapitalnie odwrócił swojego rywala Kossakowski. Wydaje się, że skuteczne akcje piosenkarza dały mu wygraną również w tej rundzie.

III runda

Lukas TV wyszedł do decydującego starcia piekielnie zmęczony. Starał się obalić rywala, ale nieskutecznie. Prankster skupiał się głównie na uciekaniu i unikaniu walki. Runda i cały pojedynek dla Kossakowskiego.

Kossakowski pokonał Lukasa TV przez jednogłośną decyzję sędziów

Wyniki pozostałych walk High League 3: