LukasTV to kolejny z zawodników, których angaż ogłosiła organizacja High League. To pierwszy z przedstawicieli pranksterów, który wziął udział w pojedynku na zasadach MMA. Kto to LukasTV?

Kim jest LukasTV?

Kim jest LukasTV? Kto to LukasTV? Jeśli ktoś nie śledzi polskiego YouTube'a i jego części, w której twórcy prankują ludzi na ulicach, z pewnością może zadawać sobie takie pytanie. Lukas TV zajmuje się właśnie prankami – czyli różnego rodzaju żartami i scenkami, które mają za zadanie rozśmieszyć ludzi czy sprawić, że będą mocno zakłopotani. Całość jest rejestrowana, a następnie wrzucana do sieci w formie krótkich filmików lub nieco dłuższych produkcji. LukasTV jest jednym z najpopularniejszych pranksterów w naszym kraju.

LukasTV imię i nazwisko

Jak ma na imię LukasTV? Mężczyzna tak naprawdę nazywa się Łukasz Wdowiak.

Skąd jest LukasTV?

Skąd jest LukasTV? Popularny twórca internetowy pochodzi z Lublina, jednak od dłuższego czasu mieszka na wsi.

 

 

LukasTV wiek, waga, wzrost

Ile lat ma LukasTV? Jeśli chodzi o wiek, LukasTV ma 27 lat. Jeśli chodzi o wagę, na ważeniu przed galą High League LukasTV wniósł na wagę 72,15 kg.

LukasTV YouTube

LukasTV YouTube, czyli wszystko zaczęło się pod koniec 2014 roku. Wówczas Wdowiak założył kanał w tej platformie, co – jak się okazało – było znakomitym posunięciem. Do tej pory nagrania na jego kanale obejrzano blisko 195 milionów razy.

Najwięcej wyświetleń ma film z czerwca 2017 roku pod tytułem "Zapomniałem spodni" - ponad osiem milionów.

LukasTV książka

„Jak pokonać nieśmiałość? Przestać przejmować się opinią innych? Zbudować poczucie wartości, asertywność i zdrowe relacje z otoczeniem? O czym i jak rozmawiać z innymi by Cię lubili?” - takim hasłem Wdowiak reklamuje swoją książkę pod tytułem „Co ludzie o tobie pomyślą?”. Dzieło inspirowane jest życiową historią LukasTV, który przeszedł przemianę od nieśmiałego dziecka do pewnego siebie dorosłego mężczyzny.

LukasTV High League

Pod koniec lipca 2021 roku wielu internautów zaskoczyła informacja o tym, że LukasTV dołączył do High League. Nie przeprowadzał on wywiadów czy prowadził gali jako konferansjer, a zawalczył na pierwszej edycji High League. Został tym samym pierwszym pranksterem, który w Polsce stoczył pojedynek w formule MMA.

LukasTV walka

LukasTV walka, czyli kto był jego rywalem? Rywalem, a raczej... rywalami Wdowiaka byli "Bunio” i Kamil Kossakowski. Nie była to jednak walka 1 vs 2, a bezprecedensowy pojedynek 1 vs 1 vs 1. Bunio” i Kossakowski byli więc rywalami zarówno Lukasa, jak i swoimi wzajemnie. To było szaleństwo!

Jak się okazało, Lukas wygrał pojedynek. Kossakowski został wyeliminowany w drugiej rundzie, a Bunio został pokonany w trzeciej. Tym samym zwyciężył on w debiucie.

LukasTV MMA

Czy LukasTV trenował wcześniej MMA? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że walka na pierwszej gali High League była jego debiutancką w tej formule, w związku z czym przekonaliśmy się, że budowanie swojego rekordu rozpoczął od wygranej w nietypowym pojedynku.

Lukas TV dziewczyna

Podczas nagrywania jednego z filmów Wdowiak poznał swoją przyszłą dziewczynę.

- Kręciłem film 100 numerów do dziewczyn i jak sam tytuł wskazuje musiałem wziąć numery od dziewczyn. Tak się zdarzyło, że w tej setce akurat była Sylwia. Spotkaliśmy się jakiś czas później. Spodobaliśmy się sobie, no i jesteśmy razem - powiedział w rozmowie z portalem magazynlubelski.pl.

Sylwia Lisiecka, bo o niej mowa, również posiada swój kanał na YouTube i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

LukasTV Instagram

Z kolei konto na Instagramie Wdowiaka to "lukas.tv". Jego profil obserwuje blisko 40 tysięcy użytkowników. LukasTV znacznie popularniejszy jest na Facebooku, gdzie jego konto obserwuje ponad pół miliona ludzi.

LukasTV Tik Tok

Z kolei profil "lukas.tv" na Tik Toku obserwuje ponad 415 tysięcy widzów. Łącznie filmiki na jego kanale polajkowano ponad osiem milionów razy.

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Jak nazywa się LukasTV?

Imię i nazwisko mężczyzny to Łukasz Wdowiak.

Z czego znany jest LukasTV?

LukasTV zasłynął w sieci nagrywaniem pranków.